İstanbul’da 14 yıldır kapalı olan yolu İmamoğlu açtırdı

İstanbul Beykoz’da 14 yıldır ulaşıma kapalı olan yol, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun girişimlerinin ardından yeniden ulaşıma açıldı. Beykoz Belediyesi’nin sorumluluk alanındaki Anadolu Feneri’nde bulunan yol 14 yıldır trafiğe kapalıydı.

Mahalle içinde ulaşımın aksamasına neden olan yol, 14 yıl sonra İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun girişimleriyle trafiğe açıldı. Yapılan yol çalışmasının ardından trafiğe açılan yol ile ilgili mahalle muhtarı Halil İbrahim Çiftçi’nin başvuruları da olumlu sonuçlanmış oldu.

Konuya ilişkin İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Beykoz Belediyesi’nin sorumluluk alanında bulunan ve 14 yıldır kapalı olması nedeniyle mahalle ulaşımının kangrene dönüşmesine neden olan Anadolu Feneri Kocatepe Sokak, 14 yıl sonra Kadastral Yol Çalışması ile faaliyete girmiştir.  Konuyu gündeme taşıyan Mahalle Muhtarımız Sn. Halil İbrahim Çiftçi’ye, kapalı yolun 14 yılın sonunda tekrar ulaşıma açılmasını sağlayan İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ve ekip arkadaşlarına Beykoz Halkı adına teşekkür ederiz” denildi.

Beykoz Belediyesi’nin sorumluluk alanında bulunan ve 14 yıldır kapalı olması nedeniyle mahalle ulaşımının kangrene…

Posted by İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı on Sunday, September 13, 2020