En iyi boya markaları

Bir boya projesine başlarken, kusursuz bir yüzey ve yaşamak isteyeceğiniz zengin bir renk elde edip etmeyeceğinizi belirleyen birkaç önemli karar vardır. Mükemmel boya rengini seçmenin ve profesyonel boyacıları işe alıp almamaya karar vermenin yanı sıra, en önemli faktörlerden biri proje için en iyi boya markasını seçmektir.

En yakın ev malzemeleri mağazanızda hangi markayı kolayca bulabileceğinizi seçmek cazip gelse de, en iyi markalardan birini satın almak için fazladan çaba sarf etmek, güzel bir sonuç ile bir yıl içinde yeniden boyamak isteyeceğiniz bir sonuç arasındaki fark olabilir. Aşağıda, en popüler markaların da dahil olduğu en iyi iç mekan boya şirketlerinden bazılarını listeledik.

1. Marshall

Ülkedeki en önemli boya üreticilerinden biri olan Marshall, ülke genelinde popüler olmaya devam ediyor. Bir zamanlar Galatasaray formasındaki reklamını herkes hatırlar. Her neyse, Marshall Boya hala en iyi boya markasıdır. Belki fiyatı biraz yüksek gelebilir, ama kaliteden kaynaklı olduğunu söylememiz gerekiyor.

2. Filli Boya

1988 yılında kurulan Betek Boya’nın en tanınan markasıdır. Filli Boya en popüler boya markalarından biri haline gelen bir Türk boya şirketidir. Bununla birlikte, Filli Boya ürünlerini büyük perakende zincirlerinde, bağımsız mağazalarda ve perakendecilerde bulabilirsiniz.

Unutmayın, bir odayı yenilemek için kuyu bir renk seçmek zorunda değilsiniz. Filli Boya’da çok satan açık renkli boyalar da vardır. Firmanın ayrıca Fawori Boya ve Caparol adlı diğer iki markası bulunmaktadır.

3. Polisan

Diğer bir popüler boya markası olan Polisan, yalnızca geniş bir renk yelpazesine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yaygın bir satış ağına sahiptir, bu da alışverişi kolaylaştırır. Şirketin en çok satan renkler listesinde Saf Beyaz ve Gri en üstte yer alıyor.

4. DYO

Asla modası geçmeyecek zamansız boya renkleri mi arıyorsunuz? DYO, yönelmeniz gereken marka olmalı. Bu boya markası, renklerinin çoğu harikadır, bu nedenle her zaman uzun süre yaşayabileceğiniz bir renk tonu elde edeceğinizi bilirsiniz.

5. CASATI

Bütçenizi sarsmayacak bir boya markası umuyorsanız, CASATI Boya tercih edilen boya markasıdır. İnternetten uygun fiyata sipariş verebilirsiniz. Ancak fiyat/performans ürünü olduğunu hatırlatmamız gerekiyor.

Bu arada hatırlatmamız gereken önemli bir notumuz var. Her markanın daha kaliteli ve daha kalitesiz ürünü olabilir. Buradaki sıralama, internet üzerindeki ortalama olarak müşteri memnuniyeti puanlarına göre derlenmiştir.