En iyi muhafazakar haber ve fikir siteleri

Muhafazakar içeriği çevrimiçi olarak kolayca bulabilirsiniz, ancak güvenilir bilgi sağlayan kaynakları bulmak zor olabilir. Piyasada çok sayıda muhafazakar haber sitesi var. Bazı yayınlar basitçe dikkatinizi ve tıklamalarınızı çekmeyi amaçlarken, diğerleri sizi ilgili konular hakkında muhafazakar bir bakış açısıyla gerçekten bilgilendirmeye adanmıştır.

Muhafazakârlardan en son haberler, İslami haber siteleri, hikayeler ve fikir parçaları için aşağıdaki en iyi web sitelerinden bazılarına bakın. Umarız bu rehber, muhafazakar haber kaynağınızı iyi şekilde seçmenizde size yardımcı olur.

Karar

karar

2015’de kurulan Karar Gazetesi, benzersiz araştırmacı gazetecilik ile çok çeşitli yeni içerikler sunuyor. Düzenli olarak sağlam bilgiler sunar. Karar, başka yerde bulunamayan, genellikle etkileyici siyasi geçmişleri, fikirleri ve klavyesi olan yazarlardan yazılar yayınlar. Yazarları arasında İbrahim Kiraz, Taha Akyol, Ahmet Taşgetiren, Hakan Albayrak, Akif Beki, İbrahim Kahveci gibi isimler bulunur.

https://www.karar.com/

Milli Gazete

milli gazete

Milli Gazete sizi grafikler, gösterişli videolar veya multimedya içeriklerle uçurmayacak olsa da, bol miktarda muhafazakar fikir içeriğiyle sizi uçuracak. Yazarları arasında Burak Kıllıoğlu, Şakir Tarım, Remzi Çakır, Mustafa Kaya, Mahmut Toptaş, İshak Koç bulunur.

https://www.milligazete.com.tr/

Haksöz Haber

haksoz haber

Haksöz Haber 2001 yılından bu yana internet ortamında yayın yapan bir haber sitesidir.

https://www.haksozhaber.net/

Yeni Asya

yeniasya

Yeni Asya, son dakika haberleri, özel yorumlar ve diğer içerikleri sunuyor. Bu yayın, dini olmakla övünüyor. Yazarları arasında Kazım Güleçyüz, Faruk Çakır, Latif Salihoğlu gibi isimler bulunur.

https://www.yeniasya.com.tr/

Muhafazakar Dergisi

muhafazakar dergi

Muhafazakar Dergisi, 6 ayda bir yayınlansa da muhafazakar düşünceler için en önemli bir yer olmaya devam ediyor. Son sayısının kapak konusunu “Türkiye’de güncel sekülerleşme araştırmaları” oluşturuyor.

https://www.muhafazakar.com/

Mirat Haber

mirat

Kendisini, gelişen olaylara İslami bakışın adresi olarak tanımlayan bir haber sitesi. Genellikle diğer İslam ülkelerinden haberler yayınlarlar. Yazarları arasında ilahiyatçı Ali Rıza Demircan, akademisyenler Prof. Dr. Ali Seyyar, Prof. Dr. Sami Şener, Prof. Dr. Kutluk Özgüven, Eymen Namazcı, ilahiyatçı Musab Seyithan ve iktisatçı Yunus Ekşi bulunur.

https://www.mirathaber.com/