Karar TV frekansı nedir, nasıl izlenir?

Karar Gazetesi’nin yayın organı olan Karar TV’nin frekansını merak edenler, Karar TV’nin Türksat 4A, Digitürk, Teledünya, D-Smart gibi platformlardan hangisinde yer alıp yer almadığını öğrenmek isteyenler için tüm bilgiler…

Karar TV şu anda sadece YouTube’dan yayın yapıyor. Karar TV’yi ancak YouTube’dan takip edebilirsiniz. Karar TV’yi izlemek için altta belirtilen adresi kullanabilirsiniz. Karar TV’yi izlemek için kullanmanız gereken frekans adresi YouTube sayfası olarak aşağıda yer almaktadır.

Dilerseniz Karar TV’de canlı yayın olduğunda adresi verilen Karar TV Canlı Yayın sayfasından da takip edebilirsiniz. Ayrıca bağlantıdan Karar TV YouTube adresine de bakabilirsiniz. Yani özetle söylemek gerekirse, Karar TV’nin Türksat uydusunda yayını yoktur. Ancak akıllı televizyonunuzda YouTube vasıtasıyla izleyebilirsiniz.

Karar TV, Karar Gazetesi’nin dijital televizyonudur. Şu anda sadece YouTube’da yayın yapmaktadır. Karar TV’nin YouTube adresinde canlı yayınları takip edebilir, daha önce yapılmış canlı yayınları yeniden izleyebilir ve yüklenmiş videoları izleyebilirsiniz. Karar TV’nin sayfasında genellikle Karar Gazetesi yazarları tarafından yapılan özel programlar ve röportajlar yer alır. Ayrıca popüler siyasetçilerle yapılmış röportajları da takip edebilirsiniz.