En iyi gençlik filmleri

İzlemek için eğlenceli bir şeyler arayan liseli bir genç misiniz? İşte En İyi 10 Gençlik Filmi: Genç bir yetişkin olduğunuzda, ilişkilendirilebilir ve size gençlik hayatının gerçekte nasıl olduğu konusunda biraz bilgi verebilecek filmleri izlemek gerçekten tatmin edicidir.

Gençlerin hikayelerini ve farklı durumlarda hayatlarının nasıl olduğunu gösteren filmleri seviyorum. Bence her gencin bu filmleri izlemesi gerekiyor ve söz veriyorum sizi bir gülümsemeyle, kalpten bir anla ya da hayatınızla ilişkilendirilebilecek bir şeyle bırakacak.

The Spectacular Now

The Spectacular Now

Bu film, genç bir erkeğin tüm mücadelelerini ve deneyimlerinden geçen bir lise son sınıf öğrencisi hakkındadır: parti yapmak, içmek, baba sorunları, işler, kızlar ve daha fazlası. İzlenecek en sevimli ve genel olarak en iyi gençlik filmlerinden biri.

Kings of Summer

Kings of Summer

Üç asi genç adam, vahşi doğada kendi başlarına hayatta kalmak için evlerini ve ebeveynlerini terk etmeye karar verir. Yol boyunca geçtikleri vahşi engeller vardır.

The Way Way Back

The Way Way Back

Garip, eğlenceli, maceracı ve yürekleri ısıtan. Bir gencin gençlik yıllarında deneyimleyebileceği başka bir şey var mı? Bu film, dünyayı tamamen farklı bir perspektiften gören garip bir fasulye olduğunuz zamanlarla ilişki kurmanızı sağlayacak.

The First Time

the first time

Bu, gerçekten ilgilendiğin ve duygularını nasıl ifade edeceğini bilmediğin o kızla tanışmanın nasıl bir şey olduğunun hikayesi. İlk sefer bekaretinizi kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu da ifade ediyor, bu yüzden bu filmde ne kadar garip olacağına bir bakın.

Perks of Being a Wallflower

Perks of Being a Wallflower

Karakterinizi bu filmde bir yerde bulacaksınız. Bu, 21. yüzyılın en beğenilen gençlik filmlerinden biridir. Bu tuhaf genç adam liseye katılır ve bazı beklenmedik kıdemli arkadaşlar edinir, bu da bütün bir iyi zamanlar ve aşk macerasına yol açar.

Superbad

superbad

Bu film çok komik! İlk kez içki içmenin, parti yapmanın, seks yapmanın ve polislerle uğraşmanın nasıl bir şey olduğunu göreceksiniz. Bazı arkadaşlarla sevgiyle gülmek için harika bir film.

American Pie Serisi

American Pie

Lisenin başından kolejin sonuna ve sonrasına kadar aklınıza gelebilecek her deneyime sahip bir başka komik film dizisi. 4 film ve 4 yeniden yan ürün filmi vardır. İşte listenin geri kalanıyla birlikte izleyebileceğiniz 8 film.

That Awkward Moment

That Awkward Moment

Başlık, film hakkında bilmeniz gereken neredeyse her şeyi açıklıyor. Bu hikaye üniversiteden ayrılmanın, farklı işler bulmanın, kulüplere gitmenin ve kadınlarla yatmanın nasıl bir şey olduğu hakkındadır. Henüz hayatın o aşamasında bile değilim ve hala bu filmle çok fazla ilişki kurabiliyorum.

Lady Bird

Lady Bird

Bu filmin sadece kızlar için olduğunu düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Bu filmde anne babanla tartışmalardan, asi hissetmekten, üniversiteye girmekten, seks yapmaktan, okula gitmek ve daha pek çok şeyden pek çok anı var!

Gençlerin sandığımız kadar farklı olmadığını anlamamızı sağlayan tüm anlar yüzünden bu filme aşık oldum. Sonunda hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz.

Stuck in Love

Stuck in Love

Ergenlik çağında kaç yaşında olduğunuz önemli değil. Bu güzel hikayeden keyif alacaksınız. Sonunda bir araya gelen 3 farklı aşk hikayesi olan tek bir olay örgüsüdür. Gençlerin, üniversiteli çocuklardan birinin ve yetişkinlerden birinin hikayesi. Her gençlik deneyiminin harika bir kombinasyonu.

Bu tür filmleri seviyorum çünkü bana bu yaşam deneyimlerinde yalnız değilmişim gibi hissettiriyorlar. Bence her lise öğrencisi, hayatınızla ilişkilendirilebilecek bir şeyler izlemek ve bulmak için bu gençlik filmlerine bakmalı. En sevdiğin gençlik filmi hangisi? Aşağıdaki yorum bölümlerinde bana haber verin!