Pokemon Go’da Leafeon ve Glaceon nasıl yakalanır?

Pokemon Go Leafeon ve Pokemon Go Glaceon, benzersiz gelişim yollarına sahipler. Leafeon ve Glaceon’u Pokemon Go’da ilk kez almak için, Eevee’yi geliştirmeden önce benzersiz bir takma ad kullanabilirsiniz, ancak bundan sonra biraz daha karmaşık bir yöntem kullanmanız gerekecek. Pokemon Go’da Leafeon ve Glaceon’u nasıl edineceğinize dair bu kılavuzda her şey açıklanıyor.

Leafeon Pokemon Go adı ve Glaceon Pokemon Go adı

Tıpkı önceki beş Eevee-lutions ile yapabildiğiniz gibi, Eevee’nize Leafeon veya Glaceon’a dönüşmesi için verebileceğiniz iki benzersiz takma ad vardır. Evrimden önce Eevee’nizin adını düzenleyin ve yalnızca ilk evrim için alacağınız belirli Eevee-lution’ı garanti edebilirsiniz. Zaten bir tane varsa, takma ad numarası işe yaramaz. Leafeon ve Glaceon dahil tüm Eevee-lution takma adları:

  • Flareon – Pyro
  • Jolteon – Sparky
  • Vaporeon – Rainer
  • Espeon – Sakura
  • Umbreon – Tamao
  • Leafeon – Linnea
  • Glaceon – Rea

Bu, ilgili Pokemon’u alacağınızı garanti eder, ancak yalnızca ilk evrim için. Sonraki gelişmeler, atanan yöntemi takip etmek zorunda kalacaktır. Leafeon ve Glaceon için, bu yöntemin ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Pokemon Go’da Leafeon & Glaceon nasıl edinilir?

Leafeon ve Glaceon’u oyuna getiren aynı güncellemede, onları edinme yöntemi de eklendi. Oyun içinde mağazaya gittiğinizde üç yepyeni Lure’un mevcut olduğunu göreceksiniz: Magnetic Lure, Mossy Lure ve Glacial Lure. Leafeon ve Glaceon’u almak için her biri 200 jetona satılan son ikisini kullanabilirsiniz.

pokemon go lure

Size en yakın PokéDurak’a gidin ve Leafeon için Mossy Lure veya Glaceon için Glacial Lure’u uygulayın, ardından listenizde geliştirmek istediğiniz Eevee’yi bulun. Doğru yapılırsa, “geliştir” düğmesi Leafeon veya Glaceon’un siluetini göstermelidir, böylece doğru çalıştığından emin olabilirsiniz. Bir soru işareti gösteriyorsa, Eevee’yi geliştirmeyin çünkü istediğiniz Pokemon’a dönüşeceğinin garantisi yoktur. Magnetic Lure’un ne yaptığını merak ediyorsanız, tüm Pokemon Go evrim öğelerine yönelik kılavuzumuza bir göz atın.