Starbucks en iyi soğuk içecekleri

Starbucks’ta bulunan soğuk içecek çeşitlerini denedik ve bu yaz için en favori buzlu kahve seçeneklerimizi sıraladık. Menüdeki popüler seçeneklerden özel lezzet kombinasyonlarına kadar, her zevke hitap eden bir içecek bulabilirsiniz. Tümünü tadın ve sizin için en iyisinin hangisi olduğuna karar verin. Bu listeden hoşlanırsanız, yazıyı arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yazın gelmesiyle kış soğukları geride kaldı ve heyecanla beklenen pek çok şey var, ama en güzeli ne biliyor musunuz? Buz gibi Starbucks içecekleri! Evet, belki yazın en harika yanı bu değil ama biz yine de bayılıyoruz. Çeşit çeşit buzlu kahveler, soğuk dem kahveler, buzlu çaylar ve daha fazlası var; hepsini denemek isteyebilirsiniz, ama hangisinden başlayacağınıza karar vermek zor olabilir. İşte tam bu noktada size yardımcı olabiliriz. Eğer Starbucks’ta bulunan soğuk içecek çeşitlerinin isimlerini öğrenmek istiyorsanız, Starbucks’ın soğuk kahve seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

1. Starbucks Doubleshot® on Ice

Starbucks-Doubleshot-on-Ice

Elle çalkalanan bu tek espresso içeceği, zengin ve tam boy espressonun lezzetlerini soğutarak ve bir miktar süt ile yumuşatarak birleştirir, sonra da hafifçe tatlandırılır. İçeceğin her yudumunda minik köpük kabarcıklarını hissedebilirsiniz.

2. Iced White Chocolate Mocha

Iced-White-Chocolate-Mocha

Starbucks’ın özel espressosu, beyaz çikolata sosu, süt ve buz ile birleşerek, şekerli çırpılmış krema ile süslenmiş beyaz çikolatalı bir lezzet şölenine dönüşüyor.

3. Cold Brew Coffee

Cold-Brew-Coffee

Nariño 70 Cold Brew Coffee, eşsiz bir pürüzlülük ve doğal tatlılık sunmak için 20 saat süresince yavaşça demlenir ve elde hazırlanır.

4. Iced Americano

Iced-Americano

Espresso shotları, hafif bir krema katmanı oluşturacak şekilde su ile doldurulduktan sonra buz üzerine servis edilir. Sonuç ise, derinlik ve nüanslarla zenginleşen muhteşem bir fincan kahvedir.

5. Iced Caramel Macchiato

Iced-Caramel-Macchiato

Zengin ve yoğun espressonun vanilya aromalı şurup, süt ve buz ile harmanlanması ve son dokunuş olarak karamel sosu ile süslenmesi, bu lezzetli içeceği meydana getirir.

6. Mango Dragon Fruit Starbucks Refreshers Beverage

Mango-Dragon-Fruit-Starbucks-Refreshers-Beverage

Eğer daha önce Starbucks’ta bir tazeleyici içecek denemediyseniz, bunu yapmanızı şiddetle tavsiye ederim; çünkü bu içecekler lezzetli, genellikle düşük şekerli, düşük kafeinli ve gerçekten çok ferahlatıcıdır.

Bu ideal bir yaz içeceği olup, mango ve ejderha meyvesinin tropikal lezzetleriyle buz gibi servis edilir. Meyvenin tatlılığı içeceği daha da leziz kılar ve ejderha meyvesi parçaları ise ona özel bir dokunuş katar.

7. Iced Guava Black Tea Lemonade

Iced-Guava-Black-Tea-Lemonade

Bu içecek, yalnızca 40mg kafein barındıran biraz çay ile hazırlanır. Gazlı olmamakla birlikte, limon aroması sayesinde son derece ferahlatıcıdır ve bu özelliğiyle mükemmel bir yaz içeceği olur. Ayrıca, sıvı şeker kamışı ile tatlandırılan bu içecek, çayın lezzetiyle uyumlu, farklı bir tatlılık sunar.

8. Iced Chocolate Almond Milk Shaken Espresso

Iced-Chocolate-Almond-Milk-Shaken-Espresso

Bu içecek, badem sütü kullanılarak vegan dostu yapılmıştır. Çikolata ve kahve her zaman mükemmel bir ikilidir; çikolata, içeceğe gerçekten hoş bir zenginlik katan bir çikolata malt karışımıdır.

9. Star Drink

Star-Drink

Yıldız meyvesi ve kivi aromasıyla, sevmemek elde değil. Bu içecek, harika tadı sayesinde listemizde yer alıyor. Hindistan cevizi sütü, içeceğe hafif bir sertlik katarken, yıldız meyvesi ve kivi ise gerçekten hoş ve oldukça benzersiz bir tat sağlıyor.

10. Pink Drink

Pink-Drink

Çileklerin yaz lezzeti, Acai meyveleriyle birleştiğinde mükemmel tatlar ortaya çıkarıyor. İçerisinde bir miktar kafein bulunuyor, yaklaşık olarak bir espresso kadarının yarısı kadar, fakat kullanılan çilek-acai aromasında yeşil kahve esansı da bulunmakta.