Starbucks’ta en iyi kahve ve içecekler

Bu en iyi Starbucks içecekleri sadece tada dayalı olarak popüler olmakla kalmaz, aynı zamanda arzu edilen ve benzersiz lezzetlerini tadarken masumca tadını çıkarmak için sipariş edilebilir ve özelleştirilebilir!

Starbucks menüsü geniştir, her içecek seçeneği bir sonraki kadar iyi görünmektedir. Eğer Starbucks’ta ne sipariş edeceğinizi merak ediyorsanız, işte en iyi Starbucks içeceklerinden bazıları! Listemizde hem en popüler 10 içeceğe göz atacağız, hem de bunları daha sağlıklı yapmak için önerilere yer vereceğiz.

EN İYİ STARBUCKS İÇECEKLERİ

1. Vanilla Latte

Vanilya latte, sağlık hedeflerinizi kontrol altında tutmak için en iyi Starbucks içeceklerinden biri olabilir. Böyle bir kahve arzusunu tatmin edemiyorum!

Starbucks’ın Vanilya Latte’si, şekersiz vanilya şurubu ile değiştirilerek daha sağlıklı hale getirilebilir.

2. Iced White Chocolate Mocha

Buzlu Beyaz Çikolatalı Mocha, “Beyaz çikolata keyfi”, lezzete dayanan en iyi Starbucks soğuk içeceklerinden biri olabilir.

Bununla birlikte, Buzlu Beyaz Çikolata Mocha, beyaz çikolata mocha sosu ve vanilya şurubu dahil olmak üzere iki farklı tatlandırma yöntemi içerir.

Daha az beyaz çikolata mocha sosu isteyin ve genel şeker içeriğini azaltmak için şekersiz vanilya ile değiştirin. Böylece daha sağlıklı olabilir.

3. Pumpkin Spice Latte

Pumpkin Spice Latte (Balkabağı Baharat Latte), ya da daha yaygın olarak ‘PSL’ olarak bilinen, en popüler Starbucks içeceklerinden biridir. Ve gerçek balkabağı, tarçın, zencefil ve karanfil ile yapılmış.

Sağlıklı yapmak için şekerle doldurulmuş kabak baharat sosunu sınırlayın ve daha fazla balkabağı pastası baharatını isteyin. Ancak sınırlı sayıda bir tatil içeceği olarak kabul edildiğinden, PSL’nin geleneksel, değişmemiş formunda tadını çıkarabilirsiniz. Sadece sonbahar lezzetlerini hafifletirken orijinali küçültün.

4. Cinnamon Roll Frappuccino® Blended Coffee

Tarçınlı Rulo Frappuccino® Karışık Kahve, en iyi Starbucks soğuk içeceklerinden biri. Kahve, beyaz çikolatalı mocha sosu ve vanilya çekirdeği ile karıştırılmış, çırpılmış krema ve tarçın dolması serpintisi ile karıştırılmış tarçın dolce şurubu. Tatlı ve baharatlı…

Daha sağlıklı yapmak için şekersiz tarçın dolusu aromalarına geçerek veya şurup pompalarını azaltarak ilave şekeri sınırlayın.

5. Java Chip Frappuccino®

Mocha sosu ve Frappuccino® cipsleri kahve, süt ve buzla karıştırılır. Daha sonra, çırpılmış krema ve mocha drizzle ile garson üst ve size sonsuz java sevinç getirmek için!

Daha sağlıklı olsun diye Starbucks menüsünden bir Java Chip Light Frappuccino® Karışık Kahve sipariş edin. Karışık kahve “orijinal java bloğundan daha hafif bir çip” ve daha fazla buz, yağsız süt ve hafif Frappuccino şurubu kullanıyor.

6. Hot Chocolate

Sıcak Çikolata, çikolata severler için, sıcak çikolata. Vanilya ve moka aromalı şuruplara sahip buğulanmış süt. Şekerli çırpılmış krema ve çikolata aromalı çiseleme ile kaplanmış.

Sağlıklı hale getirmek için daha kısa bir boy tercih edin ve tam yağlı sütle sütü değiştirin. Ayrıca, çırpılmış kremayı kapatın ve üstündeki çikolatanın daha hafif bir çiselerini isteyin.

7. Green Tea Crème Frappuccino® Blended Crème

Yeşil Çay Krem Frappuccino® Karışımlı Krem’de premium yeşil çay bulunur. Yine de yeşil çayın pazarlanmasıyla kör olmayın. Malzemeler iki farklı şekerli şurup içerir.

Daha sağlıklı olması için şurupların pompalarını azaltın. Bir Teavana® Çalkalanmış Buzlu Yeşil Çay tercih edin.

8. Chai Latte

Chai latte, tarçın, karanfil ve diğer ısınma baharatlarıyla aşılanmış siyah çaydır. Buğulanmış süt ile birleştirilir, hepsi tatlı ve baharatlı mükemmel dengesi için köpük ile doldurulur!

Hafif Tatlı Chai Çay Latte sipariş ederek şeker oranını azaltıp daha sağlıklı yapın.

9. Caramel Cocoa Cluster Frappuccino® Blended Coffee

Starbucks Karamel Kakao Kümesi Frappuccino® Karışımlı Kahvenin cazibesi başlığında duruyor. Ve cazibe sadece “çikolata, fındık ve karamelin lezzet çarpışması” anlatıyla mıknatıslanıyor.

Ancak iki farklı şurup ve iki farklı sos kullanıldığında, şeker içeriği hızla toplanır.

Daha sağlıklı olması için içeceğin bu tür özel tatları ile, tatlardan ödün vermeden kesmek zordur. Sonuçta, tüm şurup ve sosların ilavelerini azaltmayı, yağsız sütlere geçerek kalorileri daha da azaltmayı isteyin.

10. Lemon Bar Crème Frappuccino® Blended Crème

Hayat sana limon verdiğinde, Lemon Bar Crème Frappuccino® Harmanlanmış Kreme’yi yudumlar mısın?

Serinletici çekiciliğine dayanan en popüler içeceklerden biri olsa da, Starbucks limondan daha fazlasını verir. Aslında, soğuk içecek krem ​​Frappuccino şurubu, vanilya şurubu ve karamelli şeker içerir.

Şekersiz vanilya aromasına geçerek ve diğer şurupları ve sosları azaltarak şeker içeriğini azaltın. Veya Teavana® Shaken Iced Black Tea Lemonade ile limonların enerji verici lezzetinden zevk alın.