Ücretsize düşen oyunlar – Her gün güncel

Steam, Epic, GOG, Origin ve Uplay gibi platformlarda belirli bir süre boyunca ücretsize düşen oyunları her gün güncel olarak burada takip edebilirsiniz. Her ay onlarca oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak ne zaman bir başka oyunun ücretsiz olarak sunulacağını bilmek ve takip etmek zor. Bunu sizin için yapıyoruz, takipte kalın!

Epic’in haftalık ücretsiz oyunlarından Steam’deki yayıncı promosyonlarına, GOG’da ücretsize düşen oyunlar ve daha fazlasına kadar şu anda ortalıkta dolaşan çok sayıda ücretsiz oyun var. Ancak bunların hepsini bulmak çok zor olabilir ve bazı iyi şeyleri kaçırıyor olabilirsiniz.

Bu yüzden ücretsize düşen kaliteli her oyunun yer alacağı ve sürekli güncel tutulan bu liste ile oyunculara yardım etmeye karar verdik. Amaç, genellikle paraya mal olan oyunları bulmanıza ve ücretsiz edinmenize yardımcı olmaktır. Bu nedenle kalıcı olarak ücretsiz alınabilen, normalde ücretli olan oyunlar listeye dahil edilecektir. Ancak oynaması ücretsiz oyunlar ve normalde ücretsiz olan diğer oyunlar listede yer almayacaktır. Bunun için en iyi ücretsiz oyunlar sayfamıza bakabilirsiniz.

2023 ücretsize düşen oyunlar

The Evil Within – Epic Eternal Threads – Epic

Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunları

Amazon Prime’a abone olarak Prime Gaming üzerinden her ay ücretsiz şekilde kalıcı olarak sahip olabileceğiniz çok sayıda oyun elde edebilirsiniz.

  • Football Manager 2023 – Epic Games Store
  • Ozymandias: Bronze Age Empire Sim – GOG
  • Absolute Tactics: Daughters of Mercy – Amazon Games App
  • Dexter Stardust: Adventures in Outer Space – Amazon Games App
  • Shotgun King: The Final Checkmate – Amazon Games App
  • Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition – Legacy Games Code
  • Hundred Days – Winemaking Simulator – Amazon Games App

Bu arada listede ücretsize düşen oyunlar son 7 gün olarak sayfada tutulacaktır. Bu sayfayı yer işaretlerine ekleyerek sürekli olarak ücretsize düşen oyunları takip edip kütüphanenize ekleyebilirsiniz.