Ubisoft mobil oyunları

İndirebileceğiniz en iyi Ubisoft mobil oyunlarıyla Android ve iOS cihazlarınızda hiçbir şey kaçırmadan iyi vakit geçirin.

Ubisoft, diğerleri arasında Tom Clancy’s Splinter Cell, Far Cry, Rayman, Ghost Recon, Red Steel, Rainbow Six, Assassin’s Creed gibi başarılı oyunlar sayesinde son zamanların en büyük ve en önemli video oyunu geliştiricilerinden biri olarak biliniyor.

Ancak, ana odak noktası PC ve konsollar için video oyunlarına sahip olmasına rağmen, mobil cihazlar farklı eğlenceli ve yüksek kaliteli oyunlara dahil olduklarından geliştiriciler için gözden kaçan bir gerçeklik olmadı.

Bu nedenle, sizi uzun süre ekrana kilitleyecekleri için bilmediğiniz veya denemeniz gereken en iyi 8 Ubisoft mobil oyununu tanıtmak istiyoruz. Ne olduklarını bilmek istiyorsanız, onları keşfetmek için bize katılın.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Ubisoft’un ana hedefi konsollar ve PC’ler için oyunlara odaklanıyor, ancak karakteristik damgasını daha küçük ekranlara çok başarılı bir şekilde getirmeyi başardılar. Bu nedenle, Google Play Store’da bulunan aşağıdaki mobil oyunlarını bilmeniz ve denemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution, çeşitli tehditlerle karşı karşıya kalırken, denizde hem yüzeyde hem de derinliklerde yiyecek bulmanız gereken aç bir köpekbalığına dönüşeceğiniz eğlenceli bir oyundur. Kendinizi beslerken bir düzineden fazla köpekbalığı ve diğer deniz canlılarının kilidini açabilir, su içinde ve dışında yeni dünyalar keşfedebilir, görevleri tamamlayabilir, mücevherler kazanabilir, gizli hazineleri keşfedebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Saatlerce oynamaya devam etmenizi sağlayacak mükemmel 3D grafiklere ve inanılmaz ses efektlerine sahiptir. Hepsinden iyisi, çevrimdışı bir oyundur, bu nedenle keyfini çıkarmak için WiFi veya hücresel veriye ihtiyacınız yoktur. Facebook hesabınızı bağlayarak arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve ilerlemenizi diğer tüm cihazlarla senkronize edebilirsiniz.

Rayman Adventures

Rayman Adventures

Macera türüyle devam eden Rayman Adventures, kutsal ağacı besleyen yumurtaları kurtarmak için Rayman’a yardım etmeniz gereken efsanevi dünyalar aracılığıyla sizi büyülü bir dünyaya götürecek. Mükemmel oynanış, grafikler ve etkileyici görsel efektlerle inanılmaz maceralar yaşayacağınız aksiyon ve maceranın birleşimidir. Yolculuğunuz boyunca farklı düşmanlara karşı savaşmak, büyülü kalelerden ve hatta Olympus’un efsanevi dünyalarından geçmek zorunda kalacaksınız.

Brawlhalla

Brawlhalla

Brawlhalla, aynı anda ve çapraz olarak 8 oyuncuya kadar platformlarda destansı savaşlar geliştirebileceğiniz ücretsiz ve oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur. Brawlball, bombsketball, bayrağı ele geçirme, kung-foot ve daha pek çok farklı oyun modu vardır, burada rekabetçi bir şekilde çevrimiçi 1vs1 ve 2vs2 oynayabilirsiniz, burada beceri seviyenize göre diğer oyuncularla eşleştirilirsiniz, ancak siz de yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir oyundur ve uygulama içindeki entegre satın alma sistemi aracılığıyla edinilen premium içerik, oynanışı etkilemediği veya avantaj sağlamadığı için kazan-öde avantajları yoktur.

Growtopia

growtopia

Macera tutkunuysanız Growtopia tam size göre. Kendi dünyanızı yaratırken binlerce oyuncuyla paylaşabileceğiniz harika bir sosyal bileşene sahip çevrimiçi çok oyunculu sandbox tarzı bir oyundur. Büyük bir topluluktan oluşan kaleler, zindanlar, uzay istasyonları, şehirler ve hayal edebileceğiniz her şeyi inşa edebileceksiniz. Elbette kendi karakterinizi her zaman istediğiniz gibi tasarlama imkanını da kaçıramazsınız.

Bu oyun rakipsiz yapım kapasitesiyle öne çıkıyor, size istediğinizi yaratmak için herhangi bir malzemeyi kullanma özgürlüğü veriyor, yarattığınız nesneleri diğer oyuncularla takas etmenize izin veriyor, topluluk tarafından yaratılmış yüzlerce mini oyunu içeriyor.

Valiant Hearts: The Great War

Valiant Hearts The Great War

Birinci Dünya Savaşı’nda geçen etkileşimli bir çizgi roman formatında aksiyon, macera ve bulmacaları birleştiren bir video oyunudur. 2014 yılında yayınlanan bu oyun, bu tarihi olay sırasında hayatları kesişen dört karakterin hayatlarına odaklanıyor. Siz oyun boyunca ilerledikçe oyunun size vereceği tarihsel verileri öğrenirken, sizi hemen bağlayacak inanılmaz bir tasarıma sahiptir.

Hungry Dragon

hungry dragon

Her şeyin ve herkesin menüde olduğu, vahşi ejderhaları kontrol edebileceğiniz, aksiyon ve eğlence dolu bir oyun. Hungry Dragon’da maceranızda ilerledikçe farklı ateş püskürten ejderhaları serbest bırakabilecek ve kontrol edebileceksiniz. Ejderhalarınızın yeteneklerini artırmak, başarılı evcil hayvanları donatmak ve korkunç yaratıklarınızın seviyesini yükseltmek için yükseltmeler kazanın, tüm bunları yolunuzdaki her şeyi keşfedip yiyip bitirin. Saatlerce süren eğlence ve yıkıma kapılmak için harika grafiklere ve mükemmel bir oynanışa sahiptir.

Assassin’s Creed Identity

assassins creed identity

Assassin’s Creed Identity, beğenilen ve başarılı Assassin’s Creed serisinin doğrudan Android’inizde keyfini çıkarabileceğiniz ilk aksiyon RPG oyunudur. Zamanda geriye İtalyan Rönesansına yolculuk yapın, görevleri tamamlayın ve katilinizle Kuzgunların destansı gizemini çözün. Her an inanılmaz grafiklerin, aksiyonun ve maceranın tadını çıkarın. Bir sınıf seçebilecek, suikastçılarınızı özelleştirebilecek ve acemiden uzmana taşıyarak açık bir dünyada bir oyunla başka bir seviyeye kadar binlerce görevi tamamlayabileceksiniz.

Assassin’s Creed Rebellion

assassins creed rebellion

Listenin sonuncusu ve daha az önemli olmayan Assassin’s Creed Rebellion. Assassin’s Creed evrenine ait bir strateji RPG’sidir. Suikastçı tarikatının efsanesini yeniden keşfederek kendi kardeşliğinizi yaratın, kahramanları işe alın, kardeşliğinizi güçlendirirken, karargahınızı yönetirken, gizli görevlere katılırken ve hedeflerinize ulaşırken suikastçılarınızı eğitin ve geliştirin. Her gün çeşitli ödüllere ve özel öğelere erişebileceğiniz premium bir bölüm içermesine rağmen ücretsiz bir oyundur.