Stickman Hook oyununu ücretsiz oyna!

Stickman Hook, bir ipten sallanarak platformdan platforma sıçrayan bir çöp adamı oynadığın benzersiz bir beceri oyundur. Fizik tabanlı bu oyunda, gökyüzünden sarkıp sallanarak hız kazanıyor ve çeşitli boşlukları ve engelleri aşarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyorsun. Stickman Hook’u ücretsiz olarak Poki’de oynayabilirsin.

Stickman Hook inceleme

Bir kanca ve bir ip yardımıyla bir çöp adamı kontrol ettiğin Stickman Hook ile eğlenceli bir maceraya adım at! Oyunda yüzlerce eğlenceli ve zorlu seviyenin yanı sıra, görünümünü özelleştirebilmen için açabileceğin çok sayıda aksesuar bulunuyor.

Oyun başlangıçta kolay gelebilir, ancak seviyeler ilerledikçe zorlaşacağından emin olabilirsin. Başarılı olmak için hareket ettiğin açıya ve yöne dikkat etmelisin. Seviyeler ilerledikçe ne hızla sallandığına dikkat etmen gerekecek. Dolayısıyla seviyenin görünümünü incelemeli, nasıl ilerleyeceğini önceden planlamalı, ve karşılaşacağın engellerden nasıl kaçman gerektiğini anlayarak hareket etmelisin.

stickman hook inceleme 1

Oyunda seviyeleri tamamladıkça çeşitli ödüller kazanıyorsun. Ayrıca oyunda bulunan özel görevlerden de heyecan verici sürprizler elde edebilirsin. Bu ödüller sayesinde karakterin için yeni görünümler açabilirsin.

MadBox tarafından geliştirilen Stickman Hook oyununu Poki üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz.

stickman hook inceleme 2

Stickman Hook oynanış

Oyunun oynanışı oldukça basit. İpini bir kancaya takmak için gösterge göründüğü zaman bas, ve sonra bırak. Bunu doğru zamanda ve doğru hızda yapmayı öğrenirsen oyunu kaptın demektir! Oyunda yüzlerce eğlenceli ve farklı seviye bulunuyor. Seviyeler ilk başta kolay gelebilir, çünkü sadece açık alanlarda sallanman gerekiyor. Fakat yine de bu seviyeler bile zamanlama ve koordinasyon gerektirebilir, çünkü düşük seviyeler bile jimnastik ve trambolin benzeri platformlarda stratejik olarak zıplamayı gerektiriyor. Sen seviye atladıkça oyun hızla daha karmaşık hale gelecek.

stickman hook inceleme 3

Kontroller açısından oyun basit bir oynanış sunar. Sallanmaya başlamak için farenin sol düğmesine bas, ardından ip hemen en yakın kancaya takılacak. Sallanmaya başlaman ile beraber tekrar farenin sol düğmesine basarsan ipin serbest kalacaktır.

İlerlemek için sonraki kancaya doğru sallanmaya çalış. Eğer kancalar arasında boşluk varsa platformdan platforma zıplamayı deneyebilirsin. Hareket ederken doğru yönü ve hızı hesaplamaya çalışırsan bir sonraki kancaya ve seviye sonuna başarıyla ulaşabilirsin. Eğer farenin sol düğmesine basılı tutarsan mevcut kancada durabilir ve doğru açı gelene kadar sallanabilirsin.