Decathlon “Hesap geçici olarak bloke edildi” sorunu

Decathlon alışveriş sitesindeki hesabınıza girmek istediğinizde “Hesap geçici olarak bloke edildi” uyarısı alıyorsanız, sorunu çözmek için doğru yerdesiniz.

Çoğu e-ticaret sitesi gibi Decathlon da bazı güvenlik prosedürlerine sahiptir. Şifre ile ilgili bir nedenden dolayı hesabınız bloke olabilir. Bu durumda kullanıcı giriş ekranında e-posta adresinizi ve ardından şifrenizi girdiğinizde giriş yapma düğmesi çalışmaz. Onun yerine “Hesap geçici olarak bloke edildi” uyarısı alırsınız.

Decathlon bloke kaldırma

Decathlon’da “Hesap geçici olarak bloke edildi” sorununu çözmek için şifrenizi sıfırlamanız gerekiyor. Bunun için şu adımları takip etmelisiniz:

1. Giriş yapmak için e-posta adresinizi girin. Ardından şifre kısmı açılacak ve “Şifremi unuttum” kısmı devreye girecek.

2. Şifreyi Unuttum bağlantısına tıklayın. Sizden e-postanıza gelecek kodu girmeniz istenecek.

decathlon hesap bloke

3. E-posta adresinize gelecek kodu kopyalayın ve oraya girin.

4. Son olarak yeni şifrenizi belirlemeniz gerekecek. Yeni şifreyi onayladıktan sonra otomatik olarak hesabınızdaki bloke kalkacak ve hesap sayfasına yönlendirileceksiniz.

Decathlon sitesindeki diğer hatalar

Eğer giriş yaparken “Teknik bir hata oldu” uyarısı alıyorsanız, IP adresiniz geçici olarak engellenmiş demektir. Geçici engelin kalkmasını bekleyebilirsiniz veya cep telefonunda mobil ağdan girebilirsiniz. Ayrıca beklemek istemiyorsanız, modeme reset atabilir veya VPN açarak giriş yapabilirsiniz.