BRINK Traveler inceleme

BRINK Traveler, VR platformu için yüksek çözünürlüklü fotogrametrik yakalamalardan yararlanan bir gezinti ve keşif oyunudur. Aslında bir gezi oyunu olduğunu ismindeki “traveler” kelimesi tek başına anlatıyor. Brink Traveler ile artık diğer insanlarla, arkadaşlarla ve yabancılarla birlikte güzel yerlere seyahat edebilirsiniz.

BRINK Traveler inceleme

Çok fazla gezinti oyunu var, ama bu oyun heyecan verici başka potansiyele sahip. Şu anda, BRINK Traveler sizi insanlar için o kadar kolay erişilemeyen ve bazılarının ziyaretlere kapalı olduğu ve görmek için özel izin alınması gereken yerlere götürüyor.

BRINK Traveler, sizi gerçekten oradaymış gibi hissetmeniz için dünya çapındaki harika manzaralara götüren bir sanal deneyim sunar. Oynanış sırasında kartpostal elde edebilirsiniz ve müthiş yerleri ziyaret edebilirsiniz.

brink-traveler-2

Brink Traveler, Meta’nın yeni komik avatarlarını destekler. Bu, uygulamaya özel bir ikinci kişilik oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırır ve gerçekçi animasyonlu göz hareketleri ve yüz ifadeleri sayesinde özellikle gerçekçi görünmenizi sağlar.

BRINK Traveler oynanış

Oyunda şu anda 22 konum bulunuyor ve bu 22 konum içinde 32 adet nokta mevcut. Ayrıca oynanışı anlatan bir rehberle başlamak, diğer bir avantaj. Oyunu tek başınıza veya arkadaşlarınızla çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Noktaları keşfedebilirsiniz ve paylaşmak için fotoğraflar çekebilirsiniz.

brink-traveler-2

Çok oyunculu mod, deneyime kusursuz bir şekilde uyar. Dijital akıllı saatinizle ilgili menüye erişiyorsunuz ve ardından iki seçeneğiniz var: Rastgele bir tur grubuna katılabilir veya sadece kendiniz ve en fazla üç arkadaşınız için kendi odanızı oluşturabilirsiniz. Ardından, her zamanki gibi gündüz ve gece görünümleri arasında geçiş yapar ve çeşitli hedefleri birlikte ziyaret edersiniz.

brink-traveler-3

BRINK Traveler’de mevcut ziyaret edilebilir alanlar: Horseshoe Bend, Pulpit Rock, Arches National Park, Mount Sunday, Lone Pine Peak, Antelope Canyon, Ulsanbawi, White Pocket, Mt Morrison, Cirque de Gavarnie, Bryce Canyon National Park, Mt Whitney, The Wave, Goblin Valley, Dune du Pilat, Alabama Hills, Death Valley National Park, Crystal Crag, Glen Canyon, Haifoss Iceland.

brink-traveler-4

BRINK Traveler ses ve grafik

Atmosferin ne kadar harika olduğunu görseller tek başına ifade etse de, oyun içinde Bir kaya oluşumunun arkasına geçebilmeniz veya bir kaya oluşumuna yaklaşabilmeniz ve ne kadar yaklaşırsanız yaklaşın veya ne kadar geride durursanız durun, hiçbir görsel sorun olmaması inanılmaz.

Geliştiricilerin sürekli güncelleme yapması ve içeriğe eklemeler yapması da bir diğer artısı. Oyuna ücretsiz DLC’lerin eklenmesi de ayrı bir güzellik. Ve fiyat göz önüne alındığında, bu kolayca 5 yıldızlı bir sürümdür ve mutlaka satın alınmalıdır!