Pro Cycling Manager 2022 inceleme

Pro Cycling Manager, profesyonel bir bisiklet takımını yönetmenin neleri gerektirdiğine dair verileri ve anlayışı daha derinden incelemenizi sağlar. Nacon ve Cyanide Studio’nun oyunu hakkında ne düşündüğümü görmek için okumaya devam edin.

Pro Cycling Manager 2022 inceleme

Popüler futbol menajerliği oyunlarını daha önce oynadıysanız ve onlardan hoşlandıysanız ve bisiklete binmeyi seviyorsanız, Sportive Direktörü rolünü üstlenebileceğiniz bu oyun kesinlikle size göre, takımınızı veya sürücünüzü sporun zirvesine taşımak için tüm kararları siz veriyorsunuz. Yönetim oyunlarını seviyorsanız, Pro Cycling Manager sizin için en ilgi çekici olanıdır. Pro Cycling Manager 2022’nin buna değer olup olmadığını öğrenmek için dijital bisiklete bindim. Bu tür oyunlarda yeniyseniz, iyi haber, çok sayıda menüde size yardımcı olacak harika öğretici ekranlar var ve inanın bana bu ipuçlarına ihtiyacınız olacak!

Oyuna başlarken, tam bir takım mı yoksa bireysel bir bisikletçi mi yöneteceğinizi seçebilirsiniz. Bu incelemede, yalnızca takımı yönetme konusunda değil, aynı zamanda sezon boyunca yapabileceğiniz tüm bireysel sürücüler, sözleşmeler ve gözlemleme konularında çok yönlü bir deneyim sunmak için tam takımı seçtim.

pro-cycling-manager-1

Pro Cycling Manager 2022, gerçek menajerlik tutkunları için yeterince teklif sunar. Geliştirilmiş keşif sistemi harika görünüyor ve mükemmel çalışıyor. Pro Cycling Manager 2022 aslında iki ana oyun modu sunuyor. Bir sürücü veya menajer olarak kariyer yapmayı seçebilirsiniz. Sürücü olarak bir kariyer elbette oldukça ilginç olabilse de, kendi takımınızı kurup onu zirveye taşımak açık ara en eğlenceli olanıdır. En iyi takımlardan biriyle hemen başlamak veya haritaya daha düşük bir takım eklemek için tamamen özgür seçime sahipsiniz. Menüde kısa bir tur attıktan sonra başlayabilirsiniz. Ve yapacak çok şey var çünkü her şeyi en küçük ayrıntısına kadar yönetebilirsiniz. Örneğin, binicileri belirli sürüşler veya turlar için kaydetmeyi düşünün.

Pro Cycling Manager 2022 oynanış

Kendi takımınızı veya sürücünüzü yönetmek için pek çok seçenek olmasına rağmen, oyun geçmişteki sürümlere benzerdir. Pro Cycling Manager 2021 oynadıysanız, bu bölümle pratik olarak aynı oyunu oynuyorsunuz demektir. Yeni özellikler çok azdır ve genellikle farklı bir deneyime çok az katkıda bulunur. Göze çarpan en önemli şey yeni scouting sistemi. Bu, bu yıl önemli ölçüde elden geçirildi ve artık daha iyi. Artık yetenekleri daha iyi ve daha hedefli bir şekilde keşfedebilirsiniz. Çalıştırabileceğiniz üç gözlemciniz var. Elde ettikleri sonuç kısmen milliyetlerine bağlıdır. Örneğin, bir Güney Amerikalı muhtemelen Kolombiya’da bir Avrupalıdan daha fazla ve daha hızlı başarı elde edecektir.

pro-cycling-manager-2

Pro Cycling Manager 2022’de, her şeyi takımınız veya sürücünüz için mümkün olan en iyi şekilde düzenlemek için çoğunlukla menülere gidersiniz. Menüler şık ve iyi düzenlenmiş görünüyor ve gezinmesi keyifli. Geçen yıla göre bu alanda çok az şey değişti ve bu çok da kötü değil. Yarışları simüle etmeyi veya yarışı 3D olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz. 3B yarışlar sırasında birkaç küçük yeni ekleme var. Bunlardan biri, yarışı sekiz kata kadar hızlandırabilmenizdir. Söylenmesi gereken, Pro Cycling Manager 2022’nin çok sayıda lisansa sahip olduğu ve böylece neredeyse tüm takımların, turların ve sürücülerin oyunda temsil edildiğidir.

Yarışın kendisi size 2 seçenek sunar, Hızlı Sim veya 3D Yarış. Taktikleri anında düzenlemenize ve mevcut farklı kamera açılarını kontrol etmenize izin verdiği için her zaman 3D yarışı seçtim. Bir biniciyi yolun yukarısına göndermek istiyorsanız, en başından saldırmalarını sağlayın, sürüde kolay bir gün hayal edin, son hatta bir sprint treni hazırlamadan önce süre boyunca pozisyonlarını korumalarını sağlayın. Mevcut bir dizi taktikle, bu enerji jellerini kullanmayı ve su şişelerini doldurması için bir sürücü göndermeyi unutmayın!

pro-cycling-manager-3

Toplamda yaklaşık 700 etaplı 260 yarış vardır; bu nedenle, yeni ekip üyelerini işe almak, yeni kurtarma teknikleri öğrenmek, şampiyonluğu kazanmak için yarış stratejilerini uyarlamak, yeni sponsorlar almak ve hedef almak gibi yönetim becerilerinizi geliştirmek için bolca zamanınız var.

Pro Cycling Manager 2022 ses ve grafik

Bu oyunun oynama süresinin çoğu menü ekranlarında geçiyor, neyse ki hepsi anlaşılır ve kullanımı kolay. Yarışlara girerken grafikler açıkça Tour de France 22 ile aynı motordan yapılmıştır ve bu tamamen mantıklıdır, ancak bu oyunun gerçekten üstün olduğu nokta, yarışı izlemek için mevcut kamera açılarının sayısıdır.

pro-cycling-manager-4

Sürücü açısının üzerinde varsayılana sahip olabilirsiniz, ancak aynı zamanda Heli görünümleri, Sprint çizgisi görünümleri, Moto görünümleri ve pelotona bakan araba görünümleri de vardır. Bazı durumlarda gerçekten aksiyonun tam ortasındaymışsınız gibi hissettiriyor. Öğeleri gerçekten öne çıkarmak için çeşitli işleme ve renk filtresi seçeneklerinin yanı sıra seçeneklerde hareket bulanıklığı ve alan derinliğini anında değiştirebilirsiniz.

Ses açısından, yazılacak pek bir şey yok. Menülerde, bir süre sonra biraz sıkıcı olabilen ve oyun içinde kalabalığın, kameralı motosikletlerin/arabaların ve helikopterin sesine sahip olduğunuz bazı iyimser müzikler var. En iyi ses, kamerayı motosiklete çevirdiğinizde ve tekerleklerin dönüşünü ve saçlarınızın arasından hızla esen rüzgarı duyan kişidir.