Beltur Burger nerede?

Beltur’un yeni konsepti olan Beltur Burger, İstanbul’un 5 ilçesinde hizmet veriyor. İstanbul genelinde kafelerle yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren Beltur, son zamanlarda Beltur Burger ile İstanbulluların karşısına çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından işletilen Beltur Burger, İstanbul’un 5 ilçesinde hizmet veriyor. Öncelikle gençlere ve çocuklara hitap eden yiyeceklerin sunulduğu Beltur Burger’de halka hijyenik ve uygun fiyatlı fast food yiyecekleri sunulması amaçlanıyor.

Beltur Burger nerede?

İBB, ilk Beltur Burger’i Pendik’te açtı. Pendik sahilde açılan Beltur Burger’in ardından İstanbul’un çeşitli ilçelerinde ve farklı noktalarında Beltur Burger şubeleri açıldı.

İstanbul’daki Beltur Burger’ler Pendik, Maltepe, Beşiktaş, Kadıköy ve Sarıyer ilçelerinde bulunuyor. Henüz Kartal’da bir Beltur Burger bulunmuyor.

  • Maltepe Beltur Burger: İdealtepe, Turgut ÖZAL Bulvarı, Park İçi Yolu 42/1, 34841 Maltepe/İstanbul
  • Pendik Beltur Burger: Batı, Karanfil Sk., 34890 Pendik/İstanbul
  • Kartal Beltur Burger: Henüz açılmadı ve ne zaman açılacağı belli değil.
  • Kadıköy Beltur Burger: Hasanpaşa, Kurbağalıdere Cd. No:125, 34722 Kadıköy/İstanbul
  • Beşiktaş Beltur Burger: Eski Yıldız Cad, Serencebey Yokusu No:2-4 A D:1, 34349 Beşiktaş/İstanbul
  • Şişli Beltur Burger (KAPALI – Bina kentsel dönüşüme girdiği için kapandı): Fulya Mah. Büyükdere Cad. No: 48 İstanbul İmar İş Merkezi Kat:8, 34394 Şişli/İstanbul
  • Sarıyer Beltur Burger: Göktürk Merkez, Kemerburgaz Kent Ormanı, 34077 Eyüpsultan/İstanbul

Beltur Burger nedir?

Beltur Burger, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni bir konsept ile İstanbullulara ve özellikle gençlere daha uygun fiyatla ve daha kaliteli burger ve fast food yiyecekleri sunmak amacıyla kurulan restoranlardır.

Beltur Burger’de yer alan menülerin ve güncel fiyatların listesine bakmak için aşağıdaki gömülü habere bakabilirsiniz.