En iyi basketbol şortu

Burada, mevcut pazardaki en iyi basketbol şortlarını özelliklerini, kullanımlarını ve özel niteliklerini gözden geçirerek inceleyeceğim. Hevesli bir basketbol oyuncusu ve şort giyen biriyim. İlk elden incelemeler ve derinlemesine araştırmalarla birleşen kendi deneyimim, bu kılavuzdaki modelleri seçerken bilinçli önerilerde bulunmamı sağladı.

En iyi şortlar yumuşak, nefes alabilir ve birçok renk seçeneğine sahip olmalıdır. Polyester yapı inanılmaz derecede hafiftir, bu da hareket kabiliyetini artırır ve geride durmadan oynamanıza olanak tanır. Cepler ve dahili hızlı kordon işlevsellik katarken, nem tutma özellikleri çok terleyenler için inanılmaz derecede faydalıdır. Şortlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız veya benzer üst modelleri merak ediyorsanız aşağıdaki bölümlere göz atın.

Basitçe söylemek gerekirse, seviyesi, boyutu veya oyun sıklığı ne olursa olsun her basketbol oyuncusu birinci sınıf atletik giysilere ihtiyaç duyar. Şortlar oyunun büyük bir parçası ve iyi şortlar oldukça önemlidir. Şortları gözden kaçırmak veya ilk karşınıza çıkanları satın almak kolaydır, ancak belirli bir çifti seçmek için zaman ayırmak iyi sonuçlar verir. Belirli bir markayı veya stili tercih ediyor olsanız da, önemli olan tek şey, bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun olanları bulmanızdır.

Champion Long Mesh

Champion Long Mesh

Champion’un hafif, sağlam ve nefes alabilen Long Mesh şortları size her şeyden biraz verir. Havalandırma mükemmel. Uzun oyunlarda asla aşırı ısınmamanızı veya fazla terlememenizi sağlamak için nem emici malzemeyle mükemmel bir şekilde çalışır. Bunların mükemmel olduğu diğer alan, geniş cepleri ve dahili hızlı bağlama ipidir.

Her ikisi de size ekstra işlevsellik sağlar ve bunları günlük olarak veya spor salonunda büyük bir güçlük çekmeden giymenizi sağlar. Şaşırtıcı 28 farklı rengi ekleyin ve her gün kullanabileceğiniz şortlara sahip olun. Bu şortlar ne kadar harika olsalar da, uzun ömür konusunda en iyi notları almıyorlar. Çok fazla dayanıklılığa ve güce sahiptirler, ancak zamanla diğer şortlara göre daha hızlı gevşeme eğilimi gösterirler.

Adidas Crazylight

Adidas Crazylight

Adidas’ın Crazylight şortları çok yönlü, esnek ve rahattır. Sahada asla ağır veya hantal giysiler giymek istemezsiniz. Oyununuza odaklanmanız için hafif bir tasarıma ve yumuşak polyester yapıya sahiptir. Ayrıca şortlar harika bir uyum sergiliyor. Sadece vücudunuza iyi oturmakla kalmaz, aynı zamanda ayarlanabilirliği desteklemek için özel bir elastik kapatma ve kordon kullanırlar. Bir oyun sırasında sorun yaşasanız bile, hızlı bir düzeltme oyuna hemen geri dönmenizi sağlar.

Bazı oyuncuların hoşlanmayabileceği tek yön, küçük ceplerdir. Bu, sadece maçlar veya antrenmanlar sırasında şort giyen oyuncular için büyük bir sorun değil, ancak daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyduğunuz yerlerde şort giymek isteyen biriyseniz sorun olabilir.

Under Armour Perimeter

Under Armour Perimeter

Sahada yeterli dayanıklılığa sahip güçlü şortlar ve daha rahat ortamlarda giyilecek bir görünüm istiyorsanız, Under Armour Perimeter harika bir şorttur. Çekerek kapama, dokulu örgü kumaş ve açık el cepleri, birçok durumda mükemmel olmalarına yardımcı olur. Basketbol amaçlı şortlar oldukça hafiftir, cildinize iyi gelir ve bol miktarda nefes alabilir.

Bununla birlikte, güzel oturması ve rahat tasarımı, onları evin içinde dinlenmek istediğiniz zamanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı renk var. Tek sorun, biraz küçük olmaları. En iyi uyumu bulmak için ilk aldığınızda bir beden büyük almak veya ayarlamak için biraz zaman harcamak isteyebilirsiniz.

Nike Dry Training

Nike Dry Training

Adından da anlaşılacağı gibi Nike Dry Training şortu, daha hafif bir şey isteyen oyuncular için nefes alabilen bir seçenektir. Mükemmel Dri-Fit teknolojisi, tıpkı file cepler gibi nem tutma özelliklerine sahiptir. Dahili büzme ipi ayrıca güzel bir ayarlanabilirlik katmanı ekler.

Bu şortlar inanılmaz derecede nefes alabilir olduğundan, en iyi uzun süreli dayanıklılığa sahip değiller. Ağır oyunların getirdiği denemeler ve sıkıntıların üstesinden gelebilirler, ancak zamanla bazı yırtıklar görebilirsiniz. Renk seçeneklerinden birkaçı da biraz daha canlı olabilirdi.

Under Armour Raid

Under Armour Raid

Bol miktarda koruma sağlayan ve bol dayanıklılığa sahip şortlar istiyorsanız, Raids iyi bir seçimdir. Sadece 4 yönlü streç yapıya sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda UPF 30 derecesine de sahiptirler. Her ikisi de onları özellikle dışarıda top oynamayı seven oyuncular için kullanışlı kılar.

Bunların bir sorunu varsa, astarla gelmemeleridir. Ana odak noktaları sağlamlık olduğu için, diğer seçenekler kadar çok yönlü değiller. Buna rağmen, güce ihtiyacınız varsa, kesinlikle üstündürler.