Wild West Dynasty inceleme

Hayatta kalma oyunları ve RPG’ler Batı’yı, yani Vahşi Batı’yı büyük ölçüde ihmal etti. Diğerleriyle karşılaştırıldığında bu ayardan en iyi şekilde yararlanmaya çalışan çok fazla oyun yok. Wild West Dynasty, ilginç oyun mekaniği karışımıyla bunu değiştirmeyi amaçlayan bir oyun.

Wild West Dynasty inceleme

Heyecanlı bir ara sahnede siz ve anneniz yiğitçe bir mücadele verdiniz, ancak sadece siz geride kaldınız. Her şeyinizi kaybettiniz, çok kötü yaralandınız ve uygarlığın yakınında bile değilsiniz. Oyunun aslında başladığı yer burasıdır.

Klasik Western filmlerinden ilham alan Wild West Dynasty, oyuncuları silahşörlerin ve kanun kaçaklarının ikonik zamanlarına davet ediyor. Zorlu çevre koşullarında hayatta kalmanız, yerleşecek bir yer bulmanız, bir çiftlik kurmanız, bir aile kurmanız ve sonunda Vahşi Batı’nın şimdiye kadar gördüğü en ünlü emlak kodamanlarından biri olmanız gerekiyor.

Wild West Dynasty 1

Wild West Dynasty, Medieval Dynasty formülünü oldukça açık bir şekilde takip ediyor; sonunda benzersiz bir RPG, hayatta kalma ve şehir kurma mekaniği karışımıyla oynamanıza izin vermeyi amaçlıyor.

Wild West Dynasty 2

Wild West Dynasty oynanış

Aşılması gereken ilk engel, sığındığınız mağarada donarak ölmemek için kamp ateşi yakmak olacaktır. Biraz dinlendikten sonra yakındaki küçük bir çiftliğe gitmeniz ve yardım almanız gerekecek. Huysuz çiftçi sizi iyileştirir, besler ve hayatta kalmak için bilmeniz gereken temel bilgileri öğretir. Çiftliğindeki bazı işleri tamamlayarak ona da yardım edeceksiniz.

Wild West Dynasty 3

Bu açılış sekansı ancak yirmi ila otuz dakika sürer ve etkili bir eğitim görevi görür. Daha sonra ovaları geçerek Taxation kasabasına gitmeniz emredilir. Varışta bir görevi daha tamamlayın ve görevleri üstlenme, bir ev inşa etme veya istediğiniz başka her şeyi yapma yeteneğiyle oyunu açık dünya olarak oynamaya devam edin.