7 Days to Die arkadaşla oynama

Popüler hayatta kalma oyunu 7 Days to Die’da arkadaşlarınızla nasıl oynayacağınızı öğrenmek ister misiniz? O zaman doğru yere geldiniz. Burada 7 Days to Die’da arkadaşlarınızla oynamak için izlemeniz gereken adımları anlatacağız. 7 Days to Die, oyuncuların çok oyunculu sunuculara katılmasına ve diğer oyuncularla çevrimiçi oynamasına olanak tanır.

Arkadaşlarınızı yerel bir oyuna davet edebilirsiniz. Oyuncular ayrıca arkadaşlarını yerel bir oyuna davet edebilirler. Bu, tüm oyuncuların aynı ağa bağlı olmasını gerektirir. Oyuncular ayrıca arkadaşlarıyla ve aileleriyle oynamalarına olanak tanıyan özel bir maça da katılabilir.

7 Days to Die arkadaşlarla nasıl oynanır?

Oyuncular ayrıca 7 Days oyuncu topluluğundan diğer oyuncuları oyunlarına katılmaya davet edebilirler. Bu, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla oynamanıza izin verecektir.

  1. Bir oyun oluşturun: Öncelikle arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir oyun oluşturmanız gerekiyor.
  2. Oyunu paylaşın: Oyunu oluşturduktan sonra, katılabilmeleri için arkadaşlarınıza davet atmanız gerekir. Bunu Steam üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek yapabilirsiniz.
  3. Oynamaya başlayın: tüm arkadaşlarınız oyuna katıldıktan sonra birlikte oynamaya hazırsınız!

7 Days to Die arkadaşlarla oynamak için gereksinimler

7 Days’te arkadaşlarla oynamak eğlenceli vakit geçirmenin harika bir yoludur. Bu oyunda arkadaşlarınızla birlikte oynamak istiyorsanız öncelikle aşağıdaki gereksinimleri karşıladığınızdan emin olmalısınız:

  • Öncelikle oynamaya istekli bir arkadaş grubu oluşturmalısınız. Her kişinin bir oyun hesabı olduğundan emin olun.
  • Oyunun sorunsuz çalışması için her oyuncunun iyi bir internet bağlantısına sahip olması gerekir.
  • Arkadaşlarınız için bulutta veya yerel olarak ayrılmış bir oyun sunucusuna ihtiyacınız olacak. Bu, oyunları arkadaşlarınızla barındırabilmeniz içindir.
  • Oyuncuların her birinin güncellenmiş ekran kartı ve ses kartının yanı sıra hızlı bir işlemci ve iyi bir RAM’e sahip iyi bir bilgisayara ihtiyacı olacak.
  • Ayrıca oyunun düzgün çalışması için Windows 11 gibi güncel bir işletim sistemine ihtiyacınız olacak.

Bu gereksinimleri karşıladığınızda, 7 Gün içinde arkadaşlarınızla oynamaya hazırsınız! Oyunun tadını Çıkar!