7 Days to Die nasıl uyunur?

7 Days to Die’da hayatta kalmak için malzeme toplamanız, zombileri öldürmeniz ve hatta Bedroll (Dürülü Yatak) kullanmanız gerekir. Bu öğe dikkatten kaçsa da, Dürülü Yatak stratejik açıdan oyunun kurallarını oldukça değiştiriyor.

Evet, Bedroll’u biraz kestirmek için kullanamazsınız, ancak kaçınılmaz olarak ölümle karşı karşıya kaldıktan sonra sizi birkaç baş ağrısından kurtaracaktır. 7 Days to Die oyununda Dürülü Yatak’ı nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

7 Days to Die Nasıl Bedroll Yapılır?

7 Days to Die’da Bedroll’u kullanmak için öncelikle 10 Bitki Lifi toplayarak onu üretmeniz gerekecek. Oyunun başlarında bu zorlu görevle görevlendirileceksiniz, dolayısıyla bu öğeyi envanterinizde zaten bulundurabilirsiniz. Aksi halde, Kahverengi Çimen, Uzun Ot ve Dikenli Armutu kesip kırarak Bitki Lifleri toplayabilirsiniz.

7 Days to Die uyuma

Bunu yapmak için herhangi bir silahı veya çıplak yumruklarınızı kullanabilirsiniz. Devam edin ve oluşturun ve istediğiniz yere yerleştirin. Bunlar Bedroll’un tüm aktif kullanımlarıdır çünkü onunla etkileşime giremezsiniz ve hatta içinde uyuyamazsınız.

Ancak bu öğenin gerçek işlevselliği çıplak gözle görünenden daha stratejiktir. 7 Days to Die’a bir Dürülü Yatak yerleştirirseniz, aktif bir doğma noktası işlevi görecektir. Bunu kullanmamak sizi haritada rastgele bir noktada doğmaya zorlayacaktır.

Bu, öldürülürseniz doğrudan Dürülü Yatak konumunda doğabileceğiniz anlamına gelir. Öldükten sonra “Yatakta doğ” veya “Yatağın yakınında doğ” seçeneğine tıklayabilirsiniz. İkincisi sizi Bedroll’un konumundan 80 blok ötede doğuracak.

7 Days to Die yatak

Hayatta kalmanızı sağlamak için bunu stratejik olarak kullanabilirsiniz. 7 Days to Die’da dünyayı keşfederken Bedroll’u ilgi çekici bir noktanın, güvenli bir evin yakınına, hatta vahşi doğanın ortasına yerleştirin.

Öldükten hemen sonra orada doğacaksınız. Üstelik zombiler Bedroll’un yakınında görünmeyeceği için bazı ek korumalarla avantaj sağlayacaksınız. Bu da Bedroll’u bir sığınak inşa etmek için iyi bir başlangıç ​​noktası haline getirebilir.