Dungeons of Sundaria inceleme

Dungeons of Sundaria, Industry Games tarafından PC, Switch ve hem yeni hem de eski nesil Xbox ve PlayStation için bir zindan oyunu olarak geliştirilerek piyasaya sürüldü. Dungeons of Sundaria’da neyin iyi olduğunu ve satın almaya değer olup olmadığını görmek için incelememizi okuyun.

Dungeons of Sundaria inceleme

Dungeons of Sundaria’da zindanlar son derece büyük ve 4 kişiye kadar yerel çok oyunculu desteği de var. Arkadaşlarla oynarken gerçekten çok eğlenceli olabilir. Ancak oyunu tek başınıza da sorunsuz şekilde oynayabilirsiniz. Oyun hikayeye ışık tutuyor. NPC’lerle konuşabilir ve görevler alabilirsiniz.

Zindanlar çok büyük ve sizi en az bir saat meşgul edecek şekilde dizayn edilmişler. Genellikle neredeyse çok kolay başlarlar, ancak derinlere indikçe zorlaşırlar. Çetelerle uğraşırken herhangi bir sorun yaşamadım, ancak boss’lar daha sonra oldukça zorlaşabilir.

Karakterler, ekranın alt kısmındaki sıcak çubuğa otomatik olarak atanan yeni becerilerle her saat başı seviye atlar. Deney yapmak için farklı sınıflar mevcuttur ve yenilmesi gereken şaşırtıcı sayıda düşman vardır. Bir zindanı fethetmek bir başarı gibi hissettirir.

Oyunda kılıçlar, hançerler, yaylar veya sihir gibi özel karakterinizle uçsuz bucaksız zindanları temizleyin, daha iyi teçhizat bulun ve yeni yetenekler öğrenin. Ayrıca karakteriniz için beş farklı sınıf ve sekiz farklı ırk arasından seçim yapabilirsiniz.

Dungeons of Sundaria 2

Dungeons of Sundaria oynanış

Oyunda tuzaklarla dolu koridorlara, savaş arenalarına ve anahtarların çevreyi tarayarak bulunması gereken labirent benzeri yerlere götürülüyorsunuz. Koşunun sonunda, boşaltmak için büyük boyutlu bir sağlık çubuğuna sahip bir Zindan Lordu ile karşılaşacaksınız. Bu noktada, muhtemelen cömertçe boyutlandırılmış envanteri ganimetle doldurmuşsunuzdur. Temel güçlere sahip silahlar, istatistik artırıcı kasklar, sert kartondan yapılmış gibi görünen pelerinler, çeşitli lütuflara sahip yüzükler ve her türlü geliştirilmiş zırh yaygındır.

Kontrol noktaları oldukça iyi yerleştirilmiş ve ayrıca bir zindandan çıkmak, şehre dönmek ve ardından ilerlemeye devam etmek mümkün. Bir başka düşünceli dokunuş da, demircilerin bir baskın boyunca periyodik olarak ortaya çıkmasıdır, böylece istenmeyen teçhizat boşaltılabilir. Kamera konumunu değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere, kurcalamak ve değiştirmek için uzun bir seçenek listesi var, bu da daha büyük karakterlerin doğrudan yollarındaki her şeyi gizleyebileceği düşünüldüğünde büyük ölçüde faydalıdır.

Dungeons of Sundaria 3

Dungeons of Sundaria sistem gereksinimleri

Dungeons of Sundaria’yı PC’de oynamak için minimum ve önerilen gereksinimlerin neler olduğunu bilmek ister misiniz? Aşağıda, bilgisayarınızın oyunu çalıştırmak için ihtiyaç duyduğu gereksinimleri ve resmi teknik özellikleri gösteriyoruz, böylece ne kadar yer kapladığını, en iyi performansı elde etmek için ne kadar RAM, işlemci veya grafik olması gerektiğini ve PC’nizin Dungeons of Sundaria ile uyumlu olup olmadığını bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

Minimum Gereksinimler:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 Service Pack 1 or Windows 8
 • İşlemci: 2GHz Çift Çekirdekli 64-bit CPU
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 760 ile 2GB Video RAM
 • DirectX: Versiyon 11
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 2.5 GHz Dört Çekirdekli 64-bit CPU
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafik: İkinci El Nvidia GTX 1070
 • DirectX: Versiyon 11
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan