AK Parti Kartal adayından Hüda-Par’a ziyaret

AK Parti Kartal adayı Hüseyin Karakaya ve AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı tarafından HÜDA-PAR Kartal İlçe Teşkilatına ziyaret yapıldı. Ziyarette AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu da yer aldı.

AK Parti’de yerel seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR ziyareti gerçekleştirildi. AK Parti’nin Kartal için aday gösterdiği Hüseyin Karakaya, Hüda Par’ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu ve HÜDA PAR Kartal İlçe Başkanı Günay İşeri de hazır bulundu.

AK Parti Hüseyin Karakaya HÜDA PAR ziyareti

AK Parti’nin Kartal adayı Hüseyin Karakaya, HÜDA PAR ziyareti yaptı. HÜDA PAR’ı ziyaret eden Hüseyin Karakaya’ya AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu da eşlik etti.

ak-parti-kartal-adayindan-huda-para-ziyaret 2

Ziyaretle ilgili bir paylaşım yapan AK Parti Kartal adayı Hüseyin Karakaya, “İlçe Başkanımız Nimet Güğndoğdu ile birlikte HÜDA PAR Kartal İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettik. HÜDA PAR Kartal İlçe Başkanı Günay İşeri ve İlçe Başkanlığı’nın kıymetli üyeleri ile bir araya geldik.” diye konuştu.

Ziyaretle ilgili bir paylaşım yapan AK Parti Kartal İlçe Başkanı Nimet Gündoğdu, “Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Karakaya ve Teşkilat Mensuplarımızla birlikte ile HÜDA PAR Kartal İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettik. Misafirperverliklerinden dolayı HÜDA PAR Kartal İlçe Başkanı Günay İşeri ve Yönetimine teşekkür ederiz.” diye konuştu.