Kartal sahil yolunda motosikletli gence park yapan araç çarptı

Kartal sahil yolunda yol kenarına park eden araç aniden yola çıkarken motosikletli gence çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosikletli genç yere düştü.

Olay saat 18:30 sıralarında, Kartal sahil yolunda Atalar Beltur önünde meydana geldi. Yola aniden çıkış yapan park halindeki araç, yoldan geçmekte olan motosiklete çarptı.

Kartal sahil yolunda motosikletli gence park yapan araç çarptı 2
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Çarpmanın etkisiyle savrulan motosikletli genç yere düştü. Olay yerine ihbar üzerine polis ekipleri giderek trafik güvenliğini sağladı. Bir süre sonra trafik kazası olan olay yerine sağlık ekipleri de intikal etti ve yaralı genç hastaneye kaldırıldı.

Kartal sahil yolunda motosikletli gence park yapan araç çarptı 3
Fotoğraf lisansı: Kartal 24

Kartal sahil yolunda yol kenarına park terörü her geçen gün bir başka kazaya neden oluyor. Kartal sahil yolunda özellikle tatil günlerinde otomobiller yol kenarına park ederek trafik güvenliğini tehlikeye uğratıyor.

Kartal’daki birçok sürücü de en basit trafik kurallarından sayılan sinyal verme, park ederken aynaya bakma, yaya geçitlerinde yavaşlama gibi trafik kurallarına uymuyor. Kartal’da trafik polisi de yeterli denetimlerde bulunmuyor.