Kartal Belediyesi’nden ücretsiz tenis eğitimleri

Kartal Belediyesi, ücretsiz tenis eğitimleri veriyor. Karlıktepe Yıldız Spor Parkı’nda gerçekleştirilecek tenis eğitimleri için ön kayıtlar 10-19 Mayıs arasında alınacak, iki dönem şeklinde haziran ve temmuz aylarında yapılacak.

Kartal Belediyesi tarafından Karlıktepe Yıldız Spor Parkı’nda tenis eğitimleri verilecek. Eğitimler ücretsiz olacak ve 18-60 yaş arası isteyen herkes başvurabilecek. Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün başlattığı proje ile Karlıktepe Yıldız Spor Parkı’nda yer alan 2 kortta yapılacak eğitimlere 18 – 60 yaş arası tüm katılımcılar başvurabilecek.

10-19 Mayıs arasında alınacak ön kayıtların ardından kayıtları kesinleşenler için iki grupta eğitimler verilecek. İlk grup eğitimleri 1-30 Haziran, ikinci grubun eğitimleri ise 2-28 Temmuz arasında gerçekleştirilecek.

Eğitim veya maç için Karlıktepe Yıldız Spor Parkı’na gelen katılımcıların kendi raket ve malzemelerini yanlarında getirmeleri, eğitime katılmak isteyen 18 yaş altı ve 60 yaş üzeri katılımcıların ise spor yapabileceklerine dair doktor raporu sunmaları gerekiyor.

Kayıt olmak için bu adresi kullanabilirsiniz: Kartal Belediyesi’nden ücretsiz tenis eğitimleri kayıt formu.