İETT’nin Ramazan özel seferleri belli oldu

İETT Ramazan ayı boyunca hayata geçirdiği Ramazan hattı uygulamasını bu yıl da devam ettirecek. 24 saat çalışacak hatlar devreye sokulurken, Ramazan ayına özel hatlar da 15 dakikalık ara ile ring seferler düzenleyecek.

Ramazan ayında çalışan Eyüp-Beyazıt hattına ilaveten bu yıl Yenikapı etkinlik alanından Cevizlibağ Metrobüs İstasyonu’na ve Maltepe etkinlik alanından – Uzunçayır Metrobüs İstasyonu’na da hatlar konularak 15 dakikada bir sefer yapılacak.

Eyüp- Beyazıt Ramazan hattının güzergâhı, Eyüp Sultan, Düğmeciler, Nişanca, Eyüp Sultan Bulvarı, Demirkapı, Şehitlik, Edirnekapı Surdışı, Edirnekapı, Acıçeşme, Karagümrük, Atikali, Yavuzselim, Balipaşa, Hasan Halife Mahallesi, İskenderpaşa, Aksaray, Ordu Caddesi, Laleli ve Beyazıt’tan oluşuyor.

24 saat çalışacak hatlar:

15F Kadıköy – Üsküdar – Ortaçeşme 40 Taksim – Sarıyer 110 Kadıköy – Taksim E-10 Kadıköy – Kurtköy – Sabiha Gökçen H. Limanı, 11ÜS Üsküdar – Sultanbeyli 130A Kadıköy – Tuzla 89C Başakşehir 4 – 1. Etaplar – Taksim 25G Sarıyer-Hacıosman-Mecidiyeköy-Taksim 34G Beylikdüzü-Söğütlüçeşme