Küçükyalı ve Bostancı’da elektrik kesintisi

Ayedaş’tan yapılan açıklamaya göre Bostancı ve Küçükyalı’da elektrikler kesilecek. Maltepe Küçükyalı’da ve Kadıköy Bostancı’da gerçekleştirilen elektrik kesintisinin ne zaman son bulacağı açıklandı.

Küçükyalı veya Bostancı’da elektrik kesintisi olup olmadığını öğrenmek için Maltepe’de Elektrik Kesintisi sayfasına bakabilirsiniz. Güncel kesintiler o sayfada yer almaktadır.

Küçükyalı ve Bostancı’da elektrikler gitti

Güncel elektrik kesintileri Maltepe ilçesi için yukarıdaki bağlantıdan verilmektedir. Beldenizin elektrik kesinti durumunu bilmek için yukarıdaki gömülü ilişikten son kesinti bilgilerine bir bakın. Ayrıca elektriklerin komşunuzda veya sokağınızda kesik olup olmadığını bir kontrol edin. Sigorta atmış olabilir. Bazen sigorta atınca da elektrikler kesilebiliyor. Böylece sorunun sizden kaynaklandığı durumda sigortanın şalterini kaldırarak elektrikleri yeniden aktif edebilirsiniz. Küçükyalı’da son dakika elektrik kesintisi haberlerine göre şu an elektrikler arıza nedeniyle kesik ve yakında gelecek.

Elektrik kesintisi yaşanan Küçükyalı ve Bostancı semtlerinde elektriklerin ne zaman geleceği açıklandı. EnerjiSA’ya bağlı Ayedaş elektrik kesintisi sonucu güç kaybı yaşayan ilçelere elektriklerin yeniden verileceğini duyurdu. Yaşanan arıza nedeniyle elektriklerin kısa süreli kesilmiş olabileceği belirtilirken, bakım çalışmalarının son bulmasıyla beraber ilçeye elektriklerin verileceği kesinleşti. Elektrikler kesilince elektronik cihazlarınızı prizden çıkarmayı unutmayın. Böylece ani yüklenme durumunda zarar görmezler. Bostancı’da elektrik kesitimsi için son durum açıklandı. Sabırla beklenmesi durumunda elektriklerin geleceği belirtiliyor. Yukarıdaki ilişkili bağlantıdan mutlaka son dakika elektrik kesintisi listesine bakın. Orada yazıyor.