En iyi Steam oyunları 2019

- Yorumlar

Harika oyunlara ev sahipliği yapan Steam’de oyun almak isteyenler için muhteşem bir rehber ile karşınızdayız. Her yıl düzenlenen E3 konferansı dünyanın en büyük geleneksel oyun gösterisi ve şüphesiz herkes için heyecan verici yepyeni oyunlar konferansta duyurulur. E3 konferanslarında büyük ilgi gören oyunları bu sayfada derledik ve yenileri eklemeye devam ediyoruz.

Peki şimdi ne oynamalısınız? Harika bir haber! Kartal 24, muhteşem oyunlara olan açığınızı kapatmak için size en iyi Steam oyunlarını bu makalede derledi. 2017,2018 ve 2019’un en iyi oyunlarını sizler için özetledik.

Doğrusu bu konuda seçenek sayısı oldukça fazla ve yepyeni olağanüstü oyunlar arasından seçim yapmak oldukça güç olabilir. Bu güçlük karşısında en iyi arkadaşınız olup en iyi oyunu seçmenize yardımcı olacağız.

En iyi Steam oyunları

Neyse ki biz sizin için Steam‘in en yeni ve en harika oyunlarını bu sayfada derledik ve iyi oyun bulmak için zaman kaybı yaşamanızı engellemeyi amaçladık. Biz bu sayfaya her ay yepyeni oyunları inceleyip eklemeye devam edeceğiz.

Dinlenme zamanlarınızda kendinizi ekranlarınıza uzun süre kilitlemek için bol bol D vitaminlerini şimdiden hazırlayın!

Foundation (50 TL – Erken Erişim)

Foundation, yapısal kalkınma, anıt inşası ve kaynak yönetimi konularına yoğunlaşan, şebekesiz, genişleyen bir ortaçağ şehir kurma simülasyonudur.

Bu strateji/şehir kurma/ekonomi simülasyon oyununda, oyuncular insan eli değmemiş bir bölgenin yeni atanan efendisi olarak kalkınmış bir yerleşim yaratmalı.

Şehir kurma türünü yeniden tanımlamaya çalışan Foundation, gücünü tam mod desteğine izin veren ve büyük şehirler inşa etmekle ilgili binlerce hareketli parça için optimize edilerek şehirciliğin yapısal yönlerine vurgu yapan Polymorph Games’in özel oyun motoru olan Hurricane’den alıyor.

Motor, diğer şeylerin yanı sıra, yerinize sorunsuz bir şekilde entegre olacak sayısız eşsiz anıtlar oluşturmak için oyuncuya sağlam yapı araçları sunar.

Ortaçağ mimarisi ve şehirciliği tasarımında ön plana çıkaran Foundation’ın vizyonu, oyuncuların bu dönemdeki şehirleri kendilerinin öngördüğü şekilde ve hatta gerçekte oldukları gibi yeniden yaratmalarını sağlamak.

Özellikler:

ORTAÇAĞ ÇAĞININ YAPISAL OLARAK KENTSELLEŞTİRİLMESİ: Gerçek ortaçağ şehirleri gibi büyüyen, şebekesiz ve yapısal olarak yayılan şehirler yaratın.

FOUNDATION’I GELİŞTİR VE BAŞARILI OL: Sakinlerin ihtiyaçları ve becerileri, kaynak kullanılabilirliği, özütleme ve mal üretimi arasındaki etkileşimlerden oluşan karmaşık bir ağ örgüsü yapın.

BENZERSİZ ANIT YARATMA ARACI: Özel aracımızla Manastırlar, Kiliseler, Malikaneler, Kaleler ve daha fazlası gibi orijinal serbest biçimli anıtları tasarlayın ve tasarlayın.

TOPLULUK İÇİN TAM MODLAMA DESTEĞİ: Mod-destek aracımızla karakterleri, binaları, görevleri ve hatta gerçek topografyaları paylaşın ve Foundation topluluğunun bir parçası olun.

KENDİ HURRICANE OYUN MOTORUMUZDAN GÜCÜNÜ ALIR: Kendimize özgü vizyonumuz göz önünde bulundurularak özel, şirket içi bir motorla tasarlanan bir şehir kurma oyununu deneyimleyin.

PARADOX VETERANS TARAFINDAN ORİJİNAL SOUNDTRACK: Crusader Kings II ve Europa Universalis IV gibi ünvanlarda çalışmış yetenekli besteciler tarafından keyifli müziklerimize dalın!

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 veya daha yenisi (64 bit)
İşlemci: 3 GHz Dual Core İşlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 660 / R7 370 – 3 GB VRAM
İlave Notlar: OpenGL 4.3
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Foundation Satın al


God’s Trigger (25,50 TL)

Bir Melek ve bir Şeytan, Cennete girip kıyameti durdurmak için bir araya geldiğinde, mermiler havada uçuşacak ve kan akacak. God’s Trigger (Tanrının Tetikçisi), vahşet ve şiddet ögelerini barındıran, eşli de oynanabilen, zorlu bir aksiyon oyunudur.

Tek başınıza ya da arkadaşınızla oynayın ve bir sürü silah, özel yetenek ve yakın dövüş seçenekleriyle düşmanlarınızı öldürün.

Düşmanları mümkün olan en vahşi şekilde öldürün!

İki saniyelik kararlar alın, mermilerden kurtulun ve oldukça stilize edilmiş, hızlı tempolu bir kan banyosunda vahşet uygulayın.

Her karakter kendi benzersiz güçlerine sahiptir. Bir silah hazinesi ve özelleştirilebilir özel yeteneklerle, düşmanlarınızı istediğiniz gibi yok etmenin bir yolunu bulursunuz.

Birlikte çalışan iki kahraman, düşmanları iki kat daha hızlı öldürecek! Tek başına modda herhangi bir anda Harry ve Judy, Melek ve Şeytan arasında özgürce geçiş yapın ya da bir arkadaşınızı yanınıza alın ve daha da fazla kan dökmek için birlikte çalışın!

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5 2,3 GHz or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 560 GTX 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c Compliant
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

God’s Trigger Satın al


Rise of Industry (49 TL – Erken Erişim)

Endüstri’nin Yükselişi sizi 20. yüzyılın başındaki bir sanayicinin ayakkabılarına sokan stratejik bir tycoon oyunudur. Büyüyen imparatorluğunuzu, sürekli gelişen ve oyun tarzınıza uyum sağlayan canlı, nefes alan ve yöntemsel olarak oluşturulmuş bir dünyada kurun ve yönetin.

Gelişmekte olan bir girişimci olarak, fabrikalar kuracak, verimli ulaşım hatları inşa edecek, hammaddeleri taşıyacak, mamul mallar üretecek ve gelişecek ve gelişmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlayarak dünyanın gelişmekte olan şehirleriyle ticaret yapacaksınız.

Hem erişilebilirlik hem de derinlik göz önünde bulundurularak tasarlanan Rise of Industry, türünün en deneyimli hayranlarını tatmin etmek için yeterli stratejik karmaşıklığa ve tekrarlanabilirliğe sahipken, anlaşılması kolay mekanik özellikleri yeni oyuncuların da onu sevmesini sağlıyor.

Rise of Industry tam sürümü 2 Mayıs’ta gelecek.

Özellikler:

– Her oyuncuya özgü deneyim kazanma – Sadece ticaret, üretim, toplama veya herhangi bir kombinasyonda uzmanlaşın ve daha büyük ve daha iyi şeyler için yolunuzu araştırın.

– İş ortaklarınızın dostluğunu kazanmak (veya hasarı onarmak) için PR ve Pazarlama taktiklerini kullanın.

– 100’den fazla tekil ürün arasından seçim yapın ve hammaddelerin toplanmasından nihai ürünün yerel mağazalara ve kasaba halkına ulaştırılmasına kadar üretim sürecini yönetin

– Ürünlerin kamyonlar, hızlı trenler ve yüksek kapasiteli hava gemileriyle verimli bir şekilde aktarılmasını sağlamak için sağlam bir ulaşım ağı oluşturun ve yönetin.

– Sert rekabet için hazırlıklı olun – Gelişmiş şehir ve kasaba A.I., akıllı ve değişen bir oyun dünyası yaratır, böylece en iyi teklifi arayan tek kişi siz olmazsınız.

– Kasaba kişilikleri – her şehir için uygun bir yaklaşım benimseyin ya da ekonomik tepkileriyle yüzleşin.

– Büyük, yöntemsel olarak oluşturulmuş haritalar, senaryoları veya sandbox modlarını test etmek için imparatorluğunuzu genişletmek için her zaman hayal gücünüzde yeriniz olacağı anlamına gelir.

– Sizi parmak uçlarında ve nakit akışınızda tutan sözleşmelerle ve rastgele etkinliklerle mevcut iş ortamına adapte olmak için çabuk olun.

– Komşu kasabanın taleplerini karşılamaya çalışırken çevresel etkiyi üretkenlikle dengeleyin.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows (64 bit sadece) 7 / 8 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GT 600 veya Radeon 5000 veya üstü. Shader Model 51. Integrated GPUs tavsiye edilmez
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Herhangi bir
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
1024 x 768 ekran çözünürlüğü gerektirir.

Rise of Industry Satın al


Dead by Daylight (31 TL)

Dead by Daylight’ta Ölüm bir kaçış değildir.

Dead by Daylight, bir oyuncunun vahşi Katil rolünü üstlendiği ve diğer dört oyuncunun da Katil’den kaçmaya çalışırken, yakalanmaktan, işkence görmekten ve öldürülmekten kaçınmaya çalıştığı, çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur.

Hayatta kalanlar üçüncü şahısta (third person) oynar ve daha iyi durumsal farkındalık avantajına sahip olurlar. Katil birinci kişide (first person) oynayarak avlarına daha fazla odaklanıyor.

Hayatta kalanların her karşılaşmadaki hedefi, Katil tarafından yakalanmadan Avlanma Alanından kaçmaktır. Oyunda her karşılaşmada çevre değişiyor.

Özellikler:

Birlikte Hayatta Kalmak… Veya kalmamak – Hayatta kalanlar ya diğerleriyle işbirliği yapabilir ya da bencil olabilir. Hayatta kalma şansınız bir ekip olarak birlikte çalışmanıza veya yalnız çalışmanıza bağlı olarak değişecektir. Katili yenip Avlanma Alanından kaçabilecek misin?
Neredeyim ben? – Her seviye usule (geçmişteki oyununuza) göre oluşturulur, böylece ne olacağını asla bilemezsiniz. Rastgele yumurtlama noktaları nedeniyle tehlikesi her oynadığınızda değişen dünyada kendinizi asla güvende hissetmeyeceksiniz.

Katiller İçin Bir Ziyafet – Dead by Daylight, korku dünyasının tüm köşelerinden çekilir. Bir Katil olarak güçlü bir Slasher’dan korkunç paranormal varlıklara kadar her şeyi oynayabilirsiniz. Av Alanlarınızla tanışın ve kurbanlarınızı avlayabilmek, yakalayabilmek ve fedakarlık edebilmek için her Katil’in benzersiz gücüne hakim olun.

Derin Ötesi – Her Katil ve Kurtulan’ın kendi derin ilerletme sistemi ve kendi kişisel stratejinize uyacak şekilde özelleştirilebilecek birçok kilidini açabilir. Tecrübe, beceri ve çevrenin anlaşılması, Katili avlayabilmenin veya yenebilmenin anahtarıdır.

Gerçek İnsanlar, Gerçek Korku – Saf dehşete usule ilişkin seviyeler ve gerçek insan tepkileri, her oyun seansını beklenmeyen bir senaryo haline getirir. Bunun nasıl olacağını asla söyleyemezsiniz. Ambiyans, müzik ve ürpertici ortamlar korkunç bir deneyime dönüşür. Yeterince zamanla, siste ne saklandığını bile keşfedebilirsiniz.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit işletim sistemi (Windows 7, Windows 8.1)
İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8120
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DX11 uyumluluk
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. Bunlar için oyun ayarlarını Low olarak yapmanız gerekiyor.

Dead by Daylight Satın al


Angry Birds VR: Isle of Pigs (25 TL)

Red, Chuck, Bomb ve Blues’a katılın ve sürükleyici bir VR macerası olan Angry Birds VR: Isle of Pigs’de çalınan yumurtaları kurtarın!

Açgözlü yeşil domuzların eğlence dolu tatillerini geçirdikleri uzak adayı 50 seviyeyle (ve daha fazlası yolda!) keşfedin. Egzotik plajlar, sarp uçurumlar ve karlı yamaçlarda parti şehrine doğru yol alın, yapılarını en muhteşem şekilde yıkın. Yıldızları kazanmak için bu çok önemli.

rocky climb

Sapan atışınızı yapmak için farklı açılardan birini seçin, mümkün olan en iyi skoru elde etmek için klasik Angry Birds oyun öğelerini kullanın. Sağlam patron domuzları, balonları, kayalar ve hayranları her seviyeyi kendi başına zorlu bir bilmece yaratır. Ve kuşun özel yeteneklerini kullanmak – Chuck’ın süper hızı veya Bomb’ın patlayıcı gücü gibi – maksimum puan kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4590/AMD FX 8350 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 470 veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
Ek Açıklama: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Angry Birds VR: Isle of Pigs satın al

x
Haberin tamamı için sayfalar arasında ilerleyin
1 / 42