İSKİ’den Spor Caddesi’nde boru döşeme çalışması
Kartal’da bir kısmı Çavuşoğlu Mahallesi’nde bir kısmı da Karlıktepe Mahallesi’nde yer alan Spor Caddesi geçtiğimiz yıl uzun süre boru döşeme çalışmaları nedeniyle kapalı kalmıştı. İBB’nin iştirak şirketlerinden İSKİ bu yıl da boru döşeme çalışmaları başlattı ve caddenin bir kısmı trafiğe kapatıldı.
Vatandaşlar tepkili
Spor Caddesi’nde trafiği yavaşlatacak ya da durduracak çalışmalar vatandaşlardan tepki alıyor. Geçtiğimiz yıl uzun süre boru döşeme çalışmaları nedeniyle kapalı kalan Spor Caddesi’nde İSKİ bu yıl da boru döşeme çalışmaları başlattı ve caddenin bir kısmı trafiğe kapatıldı.
[map]Spor Cd., Kartal[/map]