İstanbul’da yataklı sinema salonu nerede var?

Paribu Cineverse, yataklı sinemalarda “Tempur Cinema” logosu gösterir. Tempur Sinema Salonu’nu sadece Paribu Cineverse Atakule’de mevcuttur. Tempur yataklarıyla konforlu sinema keyfini mutlaka deneyimleyin.

Şirket, Güney Kore’de çok yaygın olan yatarak film izlemenin mümkün olduğu sinema salonlarında bilet fiyatını normal sinema biletinden daha yüksek olarak belirledi.

Sinema salonunun en büyük özelliği, film arası ve reklamların bulunmaması. Özel bir VIP Lounge alanının bulunduğu sinema salonu bugüne kadar birçok kişi tarafından kullanıldı.

Yataklı sinema salonu açıldı

Güney Kore’nin sinema salonları devi CJ CGV, Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Mars Cinema Group’u 800 milyon dolara bünyesine kattıktan sonra yenileme çalışmalarına başladı.

Avrupa’nın ilk yataklı sineması Budapeşte’de 2014 yılında açıldı. Bir milyon Forint’lik bir yatırıma sahip olan yataklı sinema salonlu kullanılmayan bir alışveriş merkezinde inşa edildi. Bina sinema ile birlikte kültür merkezi olarak kullanıma açıldı.

İstanbul İstinyepark’taki sinema salonunu baştan aşağı yeniledi ve bir de yataklı sinema salonu açtı. Ancak daha sonra bu sinema salonundaki yataklı sinema kapandı.