Pendik’te Hayaltepe Sosyal Tesisinin temeli atıldı

İstanbul Pendik yepyeni bir sosyal tesise kavuşuyor. Pendik Belediyesinin 5. sosyal tesisi olacak Hayaltepe Sosyal Tesisi’nin temeli törenle atıldı. Deniz manzarası ve havadar konumuyla kapalı ve açık teras alanlara sahip olacak tesis, düğünlere yönelik de hizmet verecek.

Pendik Belediyesinin 5. sosyal tesisi olacak Hayaltepe Sosyal Tesisi’nin temeli törenle atıldı. Çınardere Mahallesi’nde Pendikspor Tesisleri yanına inşa edilen Hayaltepe Sosyal Tesisi’nin temel atma törenine Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel Cebe, Pendik İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur, Pendik İlçe Müftüsü Hüseyin Baş, AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin ve çok sayıda mahalleli katıldı.

165 kişi kapasiteli kapalı alan ve 800 m² açık teras alanına sahip olacak tesis deniz manzarası ve havadar konumuyla Pendiklilerin uğrak mekanı olacak. İlgi çekici mimarisi olan tesisin inşasına başlandıktan sonra 6 ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Çok iyi seyir terasıyla birlikte tesisin yaklaşık 1.500 kişilik açık alanı bulunacak.

hayaltepe temel atma

hayaltepe temel atma

hayaltepe temel atma