İSKİ’den Beykoz’a hizmet binası

İSKİ, İstanbul Beykoz’da yeni hizmet binasını açtı. İSKİ’nin 31. Şube Müdürlüğü Beykoz’da törenle hizmete alındı.

Törene İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ve çok sayıda davetli katıldı.

İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan açılış konuşmasında; “Beykoz Hizmet Binası, İSKİ’nin 31. Şube Müdürlüğü olarak İstanbullulara su ve atık suyla ilgili tüm işlemlerde kolaylığı ve konforu sağlayacak. 2020 Yılında hizmete girecek olan Zeytinburnu ve Esenler Hizmet Binalarında da çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca bu yıl içerisinde temellerinin atılması planlanan Küçükçekmece, Ataşehir, Beşiktaş, Çatalca, Güngören ve Çekmeköy Hizmet Binaları da öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Hedefimiz tüm ilçelerde hizmet binalarını hayata geçirmek.” dedi.

iski beykoz 2-

Törende son olarak bir konuşma yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Baraçlı, İstanbul’un önemli bir konuma sahip olduğuna ve nüfus açısından pek çok ülkeden bile büyük bir metropol olduğuna vurgu yaparak, en kısa zaman içerisinde inşası devam eden Zeytinburnu ve Esenler Şube Müdürlüklerini de hizmete alacaklarını ifade etti.

Açılış töreninde konuşmaların ardından kurdele kesimiyle İSKİ Beykoz Şube Müdürlüğü resmen açılarak İstanbulluların hizmetine sunuldu.