Pendik’te tüm sokak ve caddeler elden geçirilecek

31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Pendik’te belediye başkanı seçilen Ahmet Cin, göreve hızlı başladı. “Toplu Çalışma Programı” başlatan Belediye Başkanı Ahmet Cin “Yeni bir döneme yeni bir hareketle girelim istiyoruz. Ramazan ayına kadar tüm sokak ve caddeleri elden geçireceğiz. Kentin adeta röntgenini çekeceğiz” dedi.

Cin’in talimatıyla Fen işleri, Temizlik İşleri, Zabıta ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tüm sokak ve caddelerde çalışma yapacak, noksanlıkları giderecek. Konuyla ilgili arazi ekiplerini ziyaret eden Başkan Ahmet Cin “Yeni bir döneme yeni bir hareketle girelim istiyoruz. Ramazan ayına kadar tüm sokak ve caddeleri elden geçireceğiz. Pendik’i harmanlayalım istiyoruz.Kentin adeta röntgenini çekeceğiz” diyerek ekiplere başarılar diledi.

Pendik’te toplu çalışma programı

Toplu Çalışma Programı kapsamında Fen işleri, Temizlik İşleri, Zabıta ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri her gün bir bölgede aynı anda çalışma yapacak. Asfalttan bitki bakımına, ızgara temizliğinden hurda araçların toplanmasına kadar onlarca iş kolu ekiplerin ortak çalışmasıyla aynı anda gerçekleştirilecek. Tüm çalışmalar Ramazan ayına kadar tamamlanmış olacak. Toplu Çalışma Programıyla bir nevi kentin alt ve üst yapı bakımından röntgeni çekilecek.

pendik toplu calisma