Uğur Mumcu KM31 hattında düzenleme
![Uğur Mumcu KM31 hattında düzenleme](https://www.kartal24.com/dosyalar/2013/05/Ugur-Mumcu-KM31-hattinda-duzenleme-812x609.webp)
IETT KM31 Uğur Mumcu-Soğanlık-Cevizli ring hattının sefer saatlerini ve güzergahını güncelledi. Buna göre KM31 kodlu araçlar otoyoldan 3 dakikada Kartal Metro İstasyonuna gidecek şekilde düzenlendi.
Uğur Mumcu Muhtarlığından yapılan çağrı ile metroya gidecek vatandaşlara Soğanlık ve Adliye yerine Kartal İstasyonunu tercih etmeleri ve Pendik-Kurtköy-Tuzla aktarmalarında da KM31’i tercih etmeleri önerildi.
Değişiklikler Uğur Mumcu Muhtarlığı’nın 12 Aralık 2012’de IETT’ye yazdığı dilekçe sonucu 13 Mayıs 2013 itibari ile hayata geçirilmiştir.