Kartal’da bugün vefat edenler

Kartal’da vefat edenler listesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından sağlanmaktadır. Listeye aşağıda ulaşabilirsiniz ve vefat eden kişileri görebilirsiniz.

Ne yazık ki İBB’nin vefat bilgi hizmetinde artık ilçe bilgisi yer almıyor. Bu nedenle vefat edenlerin isimlerini bu sayfaya ekleyemiyoruz. Vefat eden kişilerin adı ilçe belediyesinin sayfasında da açıklanmıyor. Bu yüzden isimleri oradan da alamıyoruz. Kartal’da bugün vefat edenlerin kimler olduğunu bilmenizin imkanı yoktur. Maalesef hiçbir sayfada vefat edenlerin ismi yazmıyor.

Kartal’da vefat edenler listesi

Kartal’da vefat edenlerin kimler olduğu ile ilgili sistemler düzeltilirse, bu sayfadan güncel olarak günlük vefat bilgilerini sizler için sunmaya devam edeceğiz. Sistemler düzeltilmeden size bu bilgileri sunmak için kaynak olarak kullanabileceğimiz başka hiçbir adres veya sayfa yoktur.

Ancak siz isim sorgulayarak Kartal’da birinin vefat edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Vefat eden olup olmadığını sorgulamak için E-devlet sitesini kullanmalısınız. Arama kutusuna “Vefat Bilgisi Sorgulama” yazarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin vefat sorgulama sayfasına giriş yaparak sorgulama yapabilirsiniz. Ancak orada da ilçe ismi yer almaz ve sadece ölen kişinin ad ve soyadı yazılıdır. İBB’nin neden ilçe bilgisi vermediğini ve yerel ilçe belediyesinin de Kartal’da vefat edenleri neden açıklamadığını bilmiyoruz.