En iyi VR (Sanal Gerçeklik) oyunları 2024

En iyi VR oyunları nelerdir? Ya da daha doğrusu, en iyi Oculus Rift, Valve Index ve HTC Vive oyunları hangileridir? Piyasada halihazırda pek çok sanal gerçeklik deneyimi var. VR ya da Türkçesiyle “Sanal Gerçeklik oyunları” oyunculara yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor. VR oyunları oynamak için piyasada Oculus Rift, Valve Index, HTC Vive ve Windows Mixed Reality standartları bulunuyor.

İyi, kötü ve düpedüz mide bulantısına neden olan başlıca ve en iyi VR başlıklarda bir dizi en iyi VR oyununu test ettik ve bu gelişen platform için yeni, garip ve zorlu içerikler aramaya çalışıyoruz. Ancak burada, gözbebeklerinizin pasını silmek için en iyi VR oyunlarını ve deneyimlerini seçip daha seçici olacağız. VR destekli L.A. Noire ve Fallout 4 gibi mevcut oyunlara, Chronos ve Star Trek: Bridge Crew gibi sanal gerçeklik için sıfırdan yapılmış seçkin oyunlara kadar, VR oyunları çeşitli biçimlerde gelir. Ancak burada, sadece en iyisi için yerimiz var ve harika VR oyunları özellikle geçen yıldan itibaren gelmeye başladı.

Half-Life: Alyx

Half-Life Alyx

Half-Life: Alyx, Valve’ın Half-Life serisine VR dönüşüdür. Half-Life ve Half-Life 2 olayları arasında geçen, Alliance olarak bilinen acımasız bir uzaylı ırkına karşı imkansız bir mücadelenin hikayesidir. Alyx Vance olarak oynarken insanlığın hayatta kalması için tek şansı sizsiniz. Acemi bir direnişin kurucuları olarak, Alliance’a meydan okuyacak kadar cesur birkaç insan için kritik araştırmalar yürüterek ve paha biçilmez araçlar geliştirerek gizli bilimsel faaliyetlerinize devam ettiniz. Her gün düşmanınız hakkında daha çok şey öğreniyorsunuz ve her gün onun zayıf noktasını bulmak için çalışıyorsunuz.

VTOL VR

VTOL VR

VTOL VR, sanal gerçeklik için özel olarak geliştirilmiş yarı fütüristik bir savaş uçuşu oyunudur. Gelişmiş jetlere, helikopterlere veya savaş uçaklarına pilotluk yapabilirsiniz. Kokpitteki tüm anahtarlar, butonlar ve uçuş kontrolleri sanal olarak ellerimizle çalıştırılabiliyor. Aksiyon dolu savaş görevleri, hassas dikey inişler, uçak gemisi operasyonları, havada yakıt ikmali ve çok daha fazlası, özellikle manzaralarında basit grafikleriyle vaat edilen ve başarının anahtarı aksiyon ve simülasyon arasında iyi bir denge kurmak olan bu oyunda mümkün.

Walkabout Mini Golf VR

Walkabout Mini Golf VR

Gezinti Mini Golf VR, 4k dokulu grafikler veya sürükleyici dolby ATMOS sesi ile aklınızı başınızdan alacak oyunlardan biridir. Yapacağı şey, küçük bir topa nazikçe vururken size saatlerce eğlence vermektir. Daha önce de belirttiğimiz gibi mini golf oyunu, topu mümkün olan en az sayıda vuruşla bir deliğe sokmaya dayalıdır. Ek olarak, bu Walkabout Mini Golf VR’nin, farklı deliklerde kaybolan topları bulmaktan oluşan ilginç bir ikincil görevi var. Bu da yetmezmiş gibi, rastgele bir oyuna katılabileceğimiz veya daha da iyisi beş arkadaşımız için özel bir oyun oluşturabileceğimiz 5 oyunculu çok oyunculu seçeneğimiz var.

The Room VR: A Dark Matter

The Room VR A Dark Matter

Tanınmış bir Mısırlı bilimcinin ortadan kaybolmasının ardından bir dedektif rolünü oynuyoruz ve bilimcinin kayboluşunun ardında neler olduğunu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. 1908 yılında geçen oyunda kendimizi Londra’daki Bloomsbury polis karakolunda buluyoruz. Bir dizi ortadan kaybolma meydana geldi. Kayıpları çözmeye çalışacak bir dedektif rolünü somutlaştırmak için mükemmel bir bahane olacaktır. Oyun başlar başlamaz ve karakoldan çıkar çıkmaz kendimizi ilk bulmacalarla bulacağız. Çavuşun masasını ararken, anahtar deliği ve metal krankı olan eski bir 1884 Germain & Co. kasasına ait bir anahtar bulduk.

COMPOUND

COMPOUND

COMPOUND, rastgele, rogue-lite, serbest dolaşımlı bir nişancı oyunudur. Birden çok hareket seçeneğine sahip, çivi kadar sağlam bir retro FPS’de düşman ateşinin etrafında eğilip kaçın ve kazanmaya çalışın. Rogue-lite oyunlar her zaman zor, ama her koşuda daha iyi olacaksınız. Sonunda oyunda ve sistemlerinde ustalaşacak ve bir profesyonel gibi hissedeceksiniz.

Beat Saber

beat-saber

Bir VR müzik oyunu kadar basit bir fikir, son yıllarda en başarılı oyunlardan biri haline geldi. Piyasada pek çok harika VR oyunu var ama hiçbiri Beat Sabre’nin zirvesine ulaşamıyor. Konsepti kolay anlaşılır, sanal gerçeklikte olmanın faydaları bariz ve en önemlisi çok eğlenceli görünüyor. Müzikle aynı anda karşımıza çıkan blokları, muhteşem görsel efektleri ve bazı zorlayıcı kombinasyonları ile parçalamak basit bir fikir gibi görünse de Beat Sabre tarafından neredeyse mükemmel bir şekilde uygulanmış.

Blade and Sorcery

Blade and Sorcery

Blade and Sorcery’de düşmanlara silahımızla saldırabileceğiz, bıçaklayabileceğiz, kesebileceğiz, ama aynı zamanda kendimizi de savunuruz, örneğin kılıcımızla bir saldırıyı durdurabiliriz. Silahlara ek olarak, ateş, elektrik ve yerçekimi büyüleri ile sihrimiz de olacak. En iyisi, sihir ve silahları bir araya getirdiğimizde gelir. Onları yakabilir, elektrik verebilir, atabiliriz… Her şey mümkün! Oyunda fizik ve çarpışmalar çok iyi. Silahlar, vücudumuz, her şeyin çarpışması ve ağırlığı var ve bunu tek elle kullanamayacağımız silahları alarak fark edeceğiz.

I Expect You To Die 2

I Expect You To Die 2

I Expect You To Die 2 bizi, Zoraxis’in ne pahasına olursa olsun dünyaya hükmetmesini engellemesi gereken gizli bir ajanın yerine koyuyor. Elde edilen ipuçları bizi, görev üstüne görev, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yeni yerlere ve çılgın kaçış odalarına götürecek. Etkileşim kuracağımız çok sayıda nesneyle çevrili oyunun her seviyesi, merakımızın ve bize ipuçları verecek ve ne olduğunu anlatacak bir ajanın seslendirmesinin dışarı çıkmak için yeterli malzeme olması gereken tamamen farklı durumlar sunuyor.

Ancient Dungeon

Ancient Dungeon

Ancient Dungeon’da 5 kata yayılmış zindanlar rastgele oluşturulur. Hepsi düşmanlarla, sırlarla ve hazinelerle doludur. Tamamlanması gereken 38 başarı ve toplanıp akıllıca kullanılması gereken 100’den fazla güçlendirme mevcut. Hikaye, bir günlükte toplanacak olan ipuçları ve ikincil karakterlerle yapılan konuşmalarla ilerleyecek. Her katın sonunda büyük bir boss’la yüzleşmek zorunda kalacağız. Bu beş senaryo hem görsel hem de müziği açısından farklıdır. Oynanabilir mekanikler ve silahların davranışları da değişiyor.

The Thrill of the Fight

The Thrill of the Fight

The Thrill of the Fight, özgünlüğe odaklanan gerçekçi bir VR boks oyunudur. Sanal bir spor salonunda kendi stilleri ve teknikleriyle bir dizi benzersiz rakiple boks yapabilirsiniz. Nakavt darbesini indirmek için zamanlamayı ve beceriyi kullanmalısınız. Boks maçını kazanmak için yumruklardan kaçınmalı, rakibin yumruklarını bloklamalı ve rakibe yumruk atmalısınız.

Eleven Table Tennis

Eleven Table Tennis

İster masa tenisini seviyor olun, ister sadece güzel bir boş zaman geçirmek isteyin, For Fun Labs bize küçük bir masada bizi terletebilecek bu çekici oyunu getiriyor. Serbest alıştırma, bireysel mod, çok oyunculu ve mini oyunlarımız var. Bireysel bölümden başlayarak, “Kolay”dan “Efsanevi”ye gidecek olan 5 seviyeye sahip, önceden zorluk türünü seçebileceğimiz bir AI rakibe karşı bir maç yapabiliriz. Reflekslerimizi daha fazla ortaya çıkarmamız gereken seviye “Orta” seviyeden itibaren olacak. Bu aynı moddan pratik yapmak için doğrudan oyunlara atlayabilir veya biz oynarken, çevrimiçi bir davet bekleyebilir ve doğrudan oyuna gidebilirsiniz.

The Last Clockwinder

The Last Clockwinder

Last Clockwinder, bulmacalar ve duygularla dolu bir deneyim sunuyor. Kendinizi Jules’un yerine koyun ve onu kaybetmiş gibi görünen bir yere hayatı geri verin. The Last Clockwinder, bizi düşündürecek mükemmel bir anlatı bulmaca macerasıdır. Oynanabilir zorluklarının her biri bizi eğlendirecek ve tamamlanana kadar izleyiciye bağlı kalmamızı sağlayacak. Karakterlere hayat vermek için seçilen seslendirme sanatçıları ve aktrisler daha iyi olamazdı ve müzikleriyle birlikte bu deneyimin en büyük ayaklarından biri.

Pavlov VR

Pavlov VR

Pavlov, iki çağda geçen Counter-Strike: Global Offensive tarzı bir taktiksel nişancı oyunudur: şimdiki çağ ve II. Dünya Savaşı. Topluluk tarafından işletilen sunuculara, farklı oyun modlarına, birden fazla oyuncu tarafından çalıştırılması gereken araçlara, botlara, yakın sesli sohbete ve topluluk tarafından oluşturulan haritalar ve modlara yönelik desteğe sahiptir.

Until You Fall

Until You Fall

Until You Fall, oyuncuyu sihirle doldurulmuş canavarlıkların yaşadığı neon aydınlatmalı görsel bir ortamda yükselen ve düşen saatlerce çılgınca eğlenceli dövüş sırasında kendi dövüş stilini keşfetmeye ve ustalaşmaya zorlayan, arcade esintili bir VR roguelite dövüş video oyunudur.

Space Pirate Trainer

Space Pirate Trainer

Püskürtücülerinizi alın, spor ayakkabılarınızı giyin ve uzayın ünlüler listesine girmek için dans edin. Bir uzay korsanı olarak ihtiyaç duyacağınız tüm silahlar ve cihazlarla amansız droid dalgalarına karşı savaşın. Kalkanlarınızı kullanmak sizi en üst sıralara çıkarmayacağından, gelen lazerlerden bazılarından kaçsanız iyi olur.

Into the Radius VR

Into the Radius VR

Into the Radius, tek oyunculu bir hayatta kalma nişancı oyunudur. Gerçeküstü manzaralar ve tehlikeli anormalliklerle dolu Pechorsk bölgesine musallat olur. Gizliliği kullanın, tırmanın ve kaotik bir ortamda nadir bulunan eserleri keşfetmek, ganimet aramak ve kurtarmak için gerçekçi ateşli silahlar kullanın.

Vertigo Remastered

Vertigo Remastered

2016’da piyasaya sürülen bir oyun olan Vertigo, inanılmaz bir görsel deneyim, çok iyi başarılmış bir ortam ve belki de bu destandan bekleyebileceğimizden çok daha fazlasıyla iyileştirilmiş olarak geri döndü. Bu oyunda, gizemli nedenlerle kaçırılan ve “Planck Boyutlararası Kuantum Reaktörü” adlı devasa bir yeraltı tesisine ışınlanan genç bir kadını oynuyorsunuz. Göreviniz bu tesislerden kaçmak ve evinize sağ salim dönmenin bir yolunu bulmak, ancak sorunlardan biri, robotların ve ara sıra insanların yaşadığı bu tesislerin, kaosa ve yıkıma neden olmaya çalışan çeşitli türde uzaylılar tarafından işgal edilmesidir.

BONEWORKS

BONEWORKS

BONEWORKS, deneysel bir fizik aksiyon bulmaca oyunudur. Oyunun gizemli anlatımında bir Sanal Güvenlik direktörü olarak oynayarak Monogon Industries’in yapay zeka işletim sistemi MythOS’un derin iç işleyişini keşfedersiniz. BONEWORKS, gelişmiş deneysel fizik mekaniğini kullanan, anlatımlı bir VR aksiyon macerasıdır. Ortamlarda dinamik olarak gezinerek fizik ağırlıklı mücadeleye katılabilirsiniz ve fizikle bulmacalara yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

Tracery of Fate

Tracery of Fate

Tracery of Fate, inanılmaz karanlık bir fantezi ortamında büyüleyici bir VR yolculuğudur. Alfira dünyası neredeyse ölmüştür, ancak her yeni adımda sizin için ortaya çıkan kendi hikayesi vardır. Kıyamet ıstırabında çok güzel olan, yıkımın eşiğindeki dünyanın gizemlerini çözmeye çalışmaktır. Bulmaca çözme ve tuzaklardan kaçınma konusundaki yaratıcılığınızı gösterip, kötülüğü yenmek için çevikliğinizi ve iyi tepkinizi kullanmanız gerekir.

Climbey

Climbey

Climbey, yalnızca VR’ye özel bir tırmanma oyunudur! Amaç, bitişe olabildiğince hızlı tırmanmak, engellerden kaçınmak ve yol boyunca düşmemeye çalışmaktır. Kavraması kolay ama ustalaşması zor, fizik destekli tırmanma ve zıplama kontrolleri ve 15 yerleşik giriş seviyesi ile gelir. Seviyeler oluşturabilmeniz ve paylaşabilmeniz için tam atölye desteğine sahip bir seviye düzenleyici vardır. Atölye seviyesi desteği de dahil olmak üzere 10 kişiye kadar çevrimiçi çok oyunculu modu vardır.

Angry Birds VR: Isle of Pigs

Angry Birds VR Isle of Pigs

Angry Birds’ün dinamikleri her zaman onun güçlü noktası olmuştur: ulaşılması kolay bir hedefe sahip (her ekranda olası üç yıldızdan en az biri) ancak birçok seviyesi boyunca ustalaşması zor olan çok hızlı gündelik bir oyun. Arka arkaya 16 oyunun ardından ve akla gelebilecek tüm formatlardan geçen Angry Birds, aynı amaçla VR’a ulaştı. Sanal gerçekliğin bulunduğu 3D grafikler, Angry Birds VR’yi farklı bir önerme haline getiriyor. Bir cep telefonundan farklı olarak, VR’de hareket edebilir, hedefe yaklaşabilir ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Cook-Out

Cook-Out

Cook Out , aç peri masalı köylüleri için sandviçler yarattığınız bir yemek pişirme oyunu olmasına rağmen , ilerleme hissi, zorluk eğrisi ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için çok sayıda oyun modu ile uzun bir macerayı nasıl sunacağını biliyor. Çok hoş bir sürpriz. Çok oyunculu düşünüldüğünde, Cook Out sizi dört iş istasyonunda ayrı bir mutfağa yerleştirir. Her birinde dört malzemeli bir buzdolabı, bir kesme tahtası ve hardal, ketçap ve tuz içeren bir paket sos var. Farklı müşterilerin farklı ihtiyaçları vardır.

VAR: Exterminate

VAR Exterminate

Geniş tekrar oynanabilirlik ile ham heyecan verici korku vaat eden zombi rough-lite nişancı oyunudur. Kendinizi VR için özel olarak tasarlanmış, zombilerin istila ettiği kıyamet sonrası bir şehirde bulursunuz. Her dalganın başında size sunulan 3 yetenekten birini seçmelisiniz. Kendi yetenek ağacınızı oluşturup amansız zombi saldırı dalgalarını alt etmelisiniz.

Audio Trip

Audio Trip

Lady Gaga, Skrillex, Zedd ve Deadmau5 gibi tanınmış sanatçıların şarkılarıyla, çoğu iyi bilinen elektronik ve pop müzik temalarıyla şarkı seçimi iyi. Öte yandan, çok oyunculu modumuz ve mevcut şarkılarla kendi koreografilerimizi yaratmamızı sağlayan yaratma modumuz var. Audio Trip, alıştığımız gibi “vuruşlara” dayalı değildir; yani hedefler kendilerine göre kendilerini doğru anda konumlandırmaya çalışmazlar, daha ziyade söz konusu nesne konumumuzdan geçerken ellerimizin nerede olması gerektiğini bize anlatmak için oradadırlar. Bu oyunların çoğunda olduğu gibi, aynı renkteki nesneyi tutan el ile eşleştirmemiz gereken iki farklı renkten oluşan hedeflerimiz var.

Guardians VR

Guardians VR

Hikaye basit, galaksiler arası bir federasyon çeşitli gezegenlerde değerli bir mineral çıkarıyor ve bir asker olarak görevimiz söz konusu madeni uzaylı böcek saldırılarına karşı korumak. Bunun için geniş bir silah cephaneliği kullanacağız ve görevlerimizde bize yardımcı olması için birlik seçme ve hatta savunma yapıları inşa etme olanağımız olacak.

Walking Dead: Saints & Sinners

Walking Dead Saints Sinners

Saints & Sinners, The Walking Dead evreninde benzeri olmayan bir oyundur. Karşılaştığınız her zorluk ve verdiğiniz her karar sizin tarafınızdan belirlenir. Ölümsüzlerle savaşın, New Orleans’ın su basmış harabelerini toplayın ve siz ve diğer hayatta kalanlar için üzücü seçimlerle yüzleşin. The Walking Dead’in karanlık dramını kendi teninizde yaşayın. Hayatta kalma korkusunu deneyimlemenin yeni bir yolu.

Interkosmos

Interkosmos

Her anahtarın, göstergenin ve mekanik parçanın hayatta kalmanızla ilgili olabileceği, 1970’lerin uzay teknolojisinden büyük ölçüde ilham alan tamamen etkileşimli bir yeniden giriş kapsülü olan Zvezda’ya girin. NASA ve Roscosmos’un yardımıyla kapsülünüzü güvenli bir inişe yönlendirin ve şimdi hızla felakete doğru tırmanan bir Soğuk Savaş çatışmasının en önemli parçası olan son derece deneysel Sovyet uzay aracınızın başına beklenmedik bir şey gelmemesi için dua edin.

RUMBLE

RUMBLE

RUMBLE, vücudunuzla oynadığınız bir dövüş oyunudur. Belirli şekillerde hareket ederek etrafınızdaki kayayı kontrol edebilir ve manipüle edebilirsiniz. Bazı hareketler bir kayayı yerden yukarı çekebilirken, diğer hareketler o kayayı ileri doğru fırlatmak için kullanılabilir. Operasyon üssünüz olan spor salonu, nasıl görüldüğünü öğrenmeniz için birçok yolla doludur. Tamamen keşfedin ve en iyinin en iyisi olmak için ihtiyacınız olan bilgiyi bulacaksınız.

Zenith: The Last City

Zenith The Last City

Diğer tanınmış oyunlardan ilham alan fütüristik bir anime tasarımıyla bize bolca aksiyon, işçilik ve keşif içeren bir dünya sunuyor. Bir MMORPG’de keşif esastır ve Zenith, bizden farklı görevler yapmamızı isteyen NPC’leri ile çok geniş bir dünyamız var. Yürüyerek gidebilir, sahnede neredeyse her yere tırmanabilir ve uçabilirsiniz. Evet, doğru okudunuz, uçun. Tırmanarak ve uçarak sahnenin herhangi bir bölümünün üstesinden gelebileceksiniz. T şeklindeki kollarınız ile kendinizi boşluğa atmanız yeterli ve bir Dragon Ball karakteri gibi gökyüzünde uçabileceksiniz.

SURV1V3

SURV1V3

Surv1v3, tek oyunculu bir hikaye modu içeren bir Steam VR oyunudur, ancak aynı hikaye modunu 4 oyuncuya kadar işbirliği içinde de oynayabilirsiniz. Oyunda kullanacağımız nesnelere kendimizi alıştırmayı bize keyifli bir şekilde öğrettikleri öğretici ile başlıyoruz. Tur sırasında, gerçek hikayeye başlamadan önce kontrolcülerin farklı silah ve nesnelerle nasıl kullanıldığına dair posterler bulacağız, böylece onlara alışabileceksiniz. Üç moddan birine başlamak için tek yapmanız gereken önünüzde asılı duran zombilerden birini vurmak ya da pratik yapmak için emrinizde çok çeşitli silahların bulunduğu atış poligonuna gidebilirsiniz.

Afterlife VR

Afterlife VR

Afterlife VR bizi, kız kardeşinin tedavi gördüğü aynı psikiyatri hastanesinden imdat çağrısı alan bir polis memurunun yerine koyuyor. Tasarım gereği, oyun karanlık koridorlar ve odalarla doludur ve el feneri açıkken bile yönünün kaybolması nispeten kolaydır. Pilleriniz bitecek kadar talihsizseniz, kaybolmanız ve kör olmanız muhtemeldir. Küçük kız kardeşinin hastaneye kaldırıldığı psikiyatri hastanesinden gelen yardım çağrısına cevap vermesi gereken bir polis olan Adam Bernhard rolünü oynayacaksınız. Vardığında, korkmuş ve tepkisiz insanlar, görünüşte canlı olarak bulacağı tek şey olacak ve gerçeğe ulaşmak için bulmacalar ve doğaüstü olaylar arasında gezinmek zorunda kalacak.

Arizona Sunshine

Arizona Sunshine

Arizona Sunshine sizi zombi istilasına uğramış bir kıyamet sonrası Amerikan güneybatısına sürüklüyor. Radyoda bir insan sesi duyduğunuzda, umudunuz yeniden doğar. Kıyamet sonrası Büyük Kanyon’un sıcağında hayatta kalanlar var! Hareket kontrollü silahlarınız ve bulacağınız birkaç sarf malzemesi ve mühimmatla donanmış olarak, diğer insanları umutsuzca ararken zombi ordularının arasında gezinin. Hiç şüphesiz duygu arıyorsanız bu deneyim tam size göre. Bireysel veya ortaklaşa, geniş alanları keşfedebilecek, binalara girebilecek, çöl kanyonlarını keşfedebilecek ve düşmanlarınıza yiyecek olmamak için silahlarınızı, cephanenizi ve eşyalarınızı yönetmeniz gereken bir zombi kıyamet macerasında ilerleyebileceksiniz.

The Wizards – Dark Times

The Wizards Dark Times

Çok fazla aksiyon ve biraz keşif içeren bu oyun, önceki oyunla aynı fantezi dünyasında geçiyor, aslında onlarca yıl sonra geçmesine rağmen doğrudan bir devam oyunu. Ancak zamanın geçişi Meliora krallığı için iyi görünmüyor. Büyücüler birbirleriyle savaşmaya devam ediyor. Büyüleri çağırmanın yolu ve sayıları değişmedi ama artık macera boyunca dağılmış güç çekirdeklerini toplayarak güçlerini ve kullanışlılıklarını artırabiliriz. Örneğin, ateş büyüsünü geliştirirsek, en güçlü düşmanları parçalayabilen veya bir kapının altından gizlice girip diğer taraftakini yakan bir lav akışı oluşturabileceğiz.

After the Fall

After the Fall

Diğer üç arkadaşınızla birlikte bir seviyeye girin, zombi ordularını öldürürken onların içinden geçin, sonunda bir patronu öldürün ve elde ettiğiniz her şeyden yararlanmak için üsse dönün ve yeni seviyeler ve zorluklarda devam etmek için silahlarınızı ve seçeneklerinizi geliştirin.

Horror Bar VR

Horror Bar VR

Bizi kasıp kavuran küresel salgın durumu nedeniyle sokaklarda giderek daha az insan var. Bu, zombiler için ciddi bir sorun çünkü saldıracak ve kendilerini düzgün bir şekilde besleyecek taze beyinleri yok. Bu Horror Bar için iş fırsatının açıldığı yer burasıdır. Bu aç zombilerden parayı almak için aşağılık bir ortaklıktır. En sevdiğiniz sosla çıtır çıtır kızarmış parmaklardan daha iyi bir şeye eşlik etmek için. Daha çok balık insanıysanız, endişelenmenize gerek yok, gözünüzün önünde çekiçle öldüreceğimiz ızgara bir piranhamız var.