BUDO Mudanya – Armutlu vapur seferleri 2024

BUDO Mudanya – Armutlu vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

BUDO vapurları Bursa Mudanya ile Armutlu arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Mudanya ilçesinden dış hat seferleri ile İhlas Armutlu iskelesine gitmek isteyenler için 2024 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. BUDO güncel Armutlu Mudanya vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

BUDO vapurlarıyla Mudanya’dan Armutlu’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Armutlu’dan Mudanya’ya seyahat edebilirsiniz. Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BUDO vapurları ile Bursa – Armutlu arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. BUDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

BUDO Mudanya – Armutlu vapur seferleri

  • Mudanya (Bursa)
  • Armutlu, İhlas (Yalova)

BUDO Mudanya – Armutlu vapur seferleri ile Mudanya – Armutlu vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

Her gün sabah 09:30’da kalkan vapur ile İhlas Armutlu Tatil Köyü’ne gidebilirsiniz.

BUDO Bursa Mudanya – Armutlu vapur hattı bilet fiyatları

BUDO Bursa Mudanya – Armutlu vapur hattı için tam bilet 270 TL’dir. Öğrenci ve çocuk indirimi ile fiyat 230 TL olmaktadır.

Bu sayfada yer alan bilgiler BUDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin BUDO web sitesinde son kontrol tarihidir.