Kartal konser takvimi 2023

İstanbul Kartal, bir dizi ücretsiz konsere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kartal Belediyesi ve İBB tarafından organize edilen ücretsiz konserlerde birbirinden ünlü sanatçılar ve gruplar sahne alıyor. En gün Kartal konser takvimi için sayfayı okumaya devam edin.

Kartal’da son zamanlarda birbirinden güzel konserler düzenleniyor. Kartal Belediyesi ve İBB tarafından düzenlenen ücretsiz konserler büyük ilgi görüyor ve vatandaşlardan beğeni topluyor. Kartal’da yapılacak kartal konser etkinlikleri hakkında yeni bir duyuru yapıldı. Gelin beraber görelim sırada hangi konserlerin olduğunu…

Kartal konser programı

29 Kasım 20:00
Konser: Ege
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi
22 Kasım 20:00
Konser: Nurettin Rençber
- Bülent Ecevit Kültür Merkezi

Kartal’da yakın zaman içinde milli bayramlar ve özel günler nedeniyle düzenlenen konserlerde Emre Aydın, Sertab Erener, Selda Bağcan, Cem Adrian, Gazapizm, Haluk Levent, Ceza, Ceylan Ertem, maNga, Moğollar, Teoman, Ümit Besen, Niyazi Koyuncu, Funda Arar, Tolga Sağ, Erdal Erzincan ve Pamela gibi ünlü şarkıcılar sahne aldı.

Kartal Belediyesi’nden aldığımız bilgilere göre, Kartal’da ücretsiz konserler yıl boyunca bayramlarda ve çeşitli özel günlerde devam edecek. En güncel konser bilgileri ve konser programı için bu sayfayı takip etmeye devam edin. Bu sayfa sürekli güncellenerek yeni konserler hakkında bilgi verilecektir.