Kartal konser takvimi 2024

İstanbul Kartal, bir dizi ücretsiz konsere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kartal Belediyesi ve İBB tarafından organize edilen ücretsiz konserlerde birbirinden ünlü sanatçılar ve gruplar sahne alıyor. En gün Kartal konser takvimi için sayfayı okumaya devam edin.

Kartal’da son zamanlarda birbirinden güzel konserler düzenleniyor. Kartal Belediyesi ve İBB tarafından düzenlenen ücretsiz konserler büyük ilgi görüyor ve vatandaşlardan beğeni topluyor. Kartal’da yapılacak kartal konser etkinlikleri hakkında yeni bir duyuru yapıldı. Gelin beraber görelim sırada hangi konserlerin olduğunu…

Kartal konser programı

5 Mart 20:30
Konser: Aleyna Tilki
İstanbul Kavuştayı kapsamında Kartal'da Aleyna Tilki sahne alacak. Konser ücretsiz olacak. Düzenleyen İBB.
- Kartal Meydanı
Konser: Aleyna Tilki

Kartal’da yakın zaman içinde milli bayramlar ve özel günler nedeniyle düzenlenen konserlerde Emre Aydın, Sertab Erener, Selda Bağcan, Cem Adrian, Gazapizm, Haluk Levent, Ceza, Ceylan Ertem, maNga, Moğollar, Teoman, Ümit Besen, Niyazi Koyuncu, Funda Arar, Tolga Sağ, Erdal Erzincan ve Pamela gibi ünlü şarkıcılar sahne aldı.

Kartal Belediyesi’nden aldığımız bilgilere göre, Kartal’da ücretsiz konserler yıl boyunca bayramlarda ve çeşitli özel günlerde devam edecek. En güncel konser bilgileri ve konser programı için bu sayfayı takip etmeye devam edin. Bu sayfa sürekli güncellenerek yeni konserler hakkında bilgi verilecektir.