Gestaş Çanakkale Kabatepe – Gökçeada feribot seferleri 2024

Gestaş Çanakkale Kabatepe – Gökçeada feribot seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Çanakkale Kabatepe’den kalkan Gestaş’a ait arabalı vapurlarla Gökçeada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Gökçeada’ya doğrudan Kabatepe’den kalkan feribot sayesinde gidebilirsiniz. Aynı zamanda Gökçeada’dan kalkan vapurlarla Çanakkale’ye ulaşabilirsiniz. Gestaş 2024 kış seferleri aşağıda yer almaktadır.

Çanakkale Kabatepe’den kalkan Gestaş vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kabatepe ile Gökçeada arasındaki Gestaş vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Gökçeada’dan hareket eden vapur, Çanakkale Kabatepe’ye gidiyor. Dönüşte de bu sefer Kabatepe’den kalkan vapur, Gökçeada’ya geri dönüyor.

Çanakkale – Gökçeada vapur seferleri

  • Gökçeada
  • Kabatepe
Gokceada-Kabatepe-sefer-tarifesi-jpg
Gokceada-Kabatepe-ucret-tarifesi-jpg

Bu sayfada yer alan bilgiler Gestaş web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Gestaş web sitesinde son kontrol tarihidir.