D64 Ataşehir – Bostancı Dolmuş Saatleri, Güzergahı ve Ücret 2024

Ataşehir - Bostancı dolmuş saatleri, güzergahı ve ücret tarifesi gibi önemli bilgiler bu sayfada yer alır.

D64 Ataşehir – Bostancı Dolmuş Saatleri, Güzergahı ve Ücret dolmuş hattı 2024 yılı için güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İçindekiler Dizini
  1. Güzergah
  2. Ücret Tarifesi

Ataşehir – Bostancı dolmuş hattı hakkında önemli bilgiler burada yer almaktadır. Ataşehir – Bostancı dolmuşları ile birçok önemli noktaya kısa sürede erişebilirsiniz. Bu dolmuş hattının kullandığı güzergah, geçtiği caddeler ve sokaklar ile dolmuş saatleri ve ücret tarifesi burada yer almaktadır.

İstanbul’daki dolmuşların genel çalışma saatleri 06:00-22:30’dur. Ancak belirtilen başlangıç ve bitiş saatlerine yakın saatlerde, kesin olarak dolmuş bulunabileceği anlamına gelmemektedir.

Ataşehir – Bostancı dolmuş güzergahı

Güzergahı gidiş yoluna göre sıralanarak aşağıda yer almaktadır. Gidişte yer alıp dönüşte yer almayan veya dönüşte yer alıp gidişte yer almayan cadde ve sokaklar ayrıca belirtilmiştir.

Bu hat ile Ataşehir ile Bostancı arasında seyahat edebilirsiniz.

D64 Ataşehir – Bostancı Dolmuş Hattı Ücret Tarifesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından alınan UKOME Kararı çerçevesinde belirlenen ücret tarifesine göre, hattın binilen yer ve inilen yere göre fiyatları şu şekildedir:

Öğrenci ücreti 10 TL’dir. Ayrıca Ataşehir – Bostancı ücreti 10.50 TL’dir.