Dentur Avcılar – Adalar vapur seferleri 2024

Dentur Avcılar – Adalar vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Avcılar’dan kalkan Dentur’a ait vapurlarla Kınalıada, Büyükada ve Heybeliada’ya ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kınalıada, Büyükada ve Heybeliada’ya doğrudan Avcılar’dan kalkan deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Dentur 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Adalar’dan kalkan vapurlarla Avcılar’a ulaşabilirsiniz. İstanbul Avcılar’dan kalkan Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Avcılar ile Adalar arasındaki Dentur vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Avcılar’dan hareket eden vapur, sırasıyla Kınalıada, Heybeliada ve Büyükada’ya gidiyor. Dönüşte de bu sefer Büyükada’dan kalkan vapur, sırasıyla Heybeliada ve Kınalıada’ya giderek ardından Avcılar’a geri dönüyor.

Avcılar – Adalar vapur seferleri

  • Avcılar
  • Kınalıada
  • Heybeliada
  • Büyükada

İstanbul Avcılar’dan kalkarak Adalar’a giden Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. 2023 yılında Avcılar ile Adalar arası vapur bileti kişi başı 25 TL’dır ve gidiş dönüş ücreti 35 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 2024 fiyatı henüz açıklanmadı.

Dentur’a bağlı vapurlarla Avcılar ile Adalar arasında deniz ulaşımı ile yalnızca yaz sezonunda seyahat edebilirsiniz, kış sezonunda hat aktif değildir. Bu hat yalnızca yaz aylarında çalışmaktadır. Kış aylarında bu hatta sefer yapılmamaktadır.

Sefer bilgisi bulunamamıştır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Dentur Avrasya web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Dentur Avrasya web sitesinde son kontrol tarihidir.