Dentur Üsküdar – Beşiktaş vapur seferleri 2024

Dentur Üsküdar – Beşiktaş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Üsküdar’dan kalkan Dentur’a ait vapurlarla Beşiktaş’a ulaşım sağlanmaktadır. Beşiktaş’tan kalkan vapurlarla Üsküdar’a ulaşabilirsiniz. Bu vapurlarla Anadolu Yakası ilçesi Üsküdar’dan doğrudan Avrupa Yakası ilçesi Beşiktaş’a deniz ulaşım aracı sayesinde gidebilirsiniz. Dentur 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Beşiktaş’tan kalkan vapurlarla Üsküdar’a ulaşabilirsiniz. İstanbul Beşiktaş’tan kalkan Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Üsküdar ile Beşiktaş arasındaki Dentur vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Üsküdar’dan hareket eden vapur, doğrudan Beşiktaş’a gidiyor. Dönüşte de bu sefer Beşiktaş’tan kalkan vapur, doğrudan Üsküdar’a geri dönüyor.

Üsküdar – Beşiktaş vapur seferleri

  • Üsküdar
  • Beşiktaş

İstanbul Üsküdar’dan kalkan Dentur vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Kart Kullanıcıları için Tam Yolcu Bileti: 19,21 TL, Öğrenci Yolcu Bileti: 9,36 TL.

uskudar besiktas hatti dentur

Bu sayfada yer alan bilgiler Dentur Avrasya web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Dentur Avrasya web sitesinde son kontrol tarihidir.