Gestaş Çanakkale Gelibolu – Lapseki feribot seferleri 2024

Gestaş Çanakkale Gelibolu – Lapseki feribot seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Çanakkale Gelibolu’dan kalkan Gestaş’a ait arabalı vapurlarla Lapseki’ye ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Lapseki’ye doğrudan Gelibolu’dan kalkan feribot sayesinde gidebilirsiniz. Aynı zamanda Lapseki’den kalkan vapurlarla Çanakkale’ye ulaşabilirsiniz. Gestaş 2024 kış seferleri aşağıda yer almaktadır.

Çanakkale Gelibolu’dan kalkan Gestaş vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Kabatepe ile Lapseki arasındaki Gestaş vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Lapseki’den hareket eden vapur, Çanakkale Gelibolu’ya gidiyor. Dönüşte de bu sefer Gelibolu’dan kalkan vapur, Lapseki’ye geri dönüyor.

Gelibolu – Lapseki vapur seferleri

  • Gelibolu
  • Lapseki

Lapseki kalkış:

lapseki-gelibolu-seferleri-jpg

Gelibolu kalkış:

gelibolu-lapseki-seferleri-jpg
Gestas-Canakkale-Gelibolu-–-Lapseki-fiyat-tarifesi-jpg

Bu sayfada yer alan bilgiler Gestaş web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Gestaş web sitesinde son kontrol tarihidir.