Gestaş Çanakkale – Kilitbahir boğaz hattı feribot seferleri 2024

Gestaş Çanakkale – Kilitbahir boğaz hattı feribot seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Çanakkale’den kalkan Gestaş’a ait arabalı vapurlarla Kilitbahir’e ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Kilitbahır’a doğrudan Çanakkale’den kalkan feribot sayesinde gidebilirsiniz. Aynı zamanda Kilitbahır’dan kalkan vapurlarla Çanakkale’ye ulaşabilirsiniz. Gestaş 2024 kış seferleri aşağıda yer almaktadır.

Çanakkale’den kalkan Gestaş vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. Çanakkale ile Kilitbahır arasındaki Gestaş vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Kilitbahir’den hareket eden vapur, Çanakkale’ye gidiyor. Dönüşte de bu sefer Çanakkale’den kalkan vapur, Kilitbahır’a geri dönüyor.

Çanakkale – Kilitbahır vapur seferleri

  • Kilitbahır
  • Çanakkale
canakkale-kilitbahir-sefer-tarifesi-jpg
canakkale-kilitbahir-sefer-tarifesi-2-jpg
canakkale-kilitbahir-ucret-tarifesi-jpg

Bu sayfada yer alan bilgiler Gestaş web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Gestaş web sitesinde son kontrol tarihidir.