İDO Harem – Sirkeci arabalı vapur seferleri 2024

İDO Harem – Sirkeci arabalı vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Harem’den kalkan İDO’ya ait arabalı vapurlarla Sirkeci’ye ulaşım sağlanmaktadır. Bu vapurlarla Sirkeci’ye doğrudan Harem’den kalkan feribot sayesinde gidebilirsiniz. Aynı zamanda Sirkeci’den kalkan vapurlarla Harem’e ulaşabilirsiniz. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Harem’den kalkan İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) vapurlarının kalkış ve varış saatlerini inceleyebilirsiniz. İstanbul Üsküdar’daki Harem iskelesi ile İstanbul Fatih’deki Sirkeci iskelesi arasındaki İDO arabalı vapur seferleri ile ilgili bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Sirkeci’den hareket eden vapur, Harem’e gidiyor. Dönüşte de bu sefer Harem’den kalkan vapur, Sirkeci’ye geri dönüyor.

Harem – Sirkeci vapur seferleri

  • Harem
  • Sirkeci

– Sefer saatleri: 15 dakikada bir sefer – Sefer süresi: 20 dakika

İDO Harem – Sirkeci / Sirkeci – Harem seferleri hafta içi ve cumartesi günleri saat 06:00 ile 21:00 arasında düzenlenir. Ayrıca 21:30’a kadar yoğunluğa bağlı olarak ek sefer konulabilir. Pazar günleri ise seferler 07:00’da başlar ve saat 21:00’da sona erer.

Harem – Sirkeci bilet fiyatları

Harem ile Sirkeci arası yaya yolcu bileti 10 TL, İstanbulkart yolcu bileti 7,67 TL (öğrenci ve sosyal kart tarifesi de İstanbul kart ile geçerlidir), otomobil geçiş ücreti 29 TL, motosiklet geçiş ücreti 12 TL, minibüs ve küçük otobüs geçiş ücreti 38 TL, otobüs geçiş ücreti 75 TL, N1 sınıfı araç 65 TL’dir. Bisikletli yolculardan ekstra ücret alınmaz, sadece yolcu geçiş ücreti kesilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.