İDO Bostancı – Kabataş vapur seferleri 2024

İDO Bostancı – Kabataş vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) vapurları ile Bostancı – Kabataş arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurları ile Bostancı’dan Kabataş’a, Kabataş’tan Bostancı’ya seyahat etmek için kullanabileceğiniz vapurların sefer listesi ve saatleri en güncel şekilde belirtilmiştir. Aşağıda güncel olarak yer alan sefer saatlerinde göre Bostancı iskelesi ile Kabataş iskelesi arasında vapur ile deniz ulaşım aracı vasıtasıyla seyahat edebilirsiniz.

İDO Bostancı – Kabataş vapur seferleri

  • Bostancı
  • Kabataş

İDO Bostancı – Beşiktaş vapur seferleri ile Beşiktaş – Bostancı vapur seferleri sadece hafta içi yapılmaktadır. Hafta içi vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır. Kabataş – Bostancı hattı sefer süresi yaklaşık 30 dakikadır.

Sefer bilgileri bulunamamıştır. Bunun yerine aşağıda ekli olan Şehir Hatları’na ait seferlere bakabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.