İDO Bostancı – Kadıköy – Yenikapı – Bakırköy vapur seferleri 2024

İDO Bostancı – Kadıköy – Yenikapı – Bakırköy vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) vapurları ile Bostancı – Kadıköy – Yenikapı – Bakırköy ve Bostancı – Kadıköy – Yenikapı arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO Bostancı – Kadıköy – Yenikapı – Bakırköy hafta içi ve hafta sonu vapur seferleri

İDO Bostancı – Kadıköy – Yenikapı – Bakırköy vapur seferleri ile ilgili bilgiler burada bulunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

  • Bostancı
  • Kadıköy
  • Yenikapı
  • Bakırköy

Sefer bilgileri bulunamamıştır. Bunun yerine aşağıda ekli olan Şehir Hatları’na ait seferlere bakabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.