İDO Büyükçekmece – Avcılar – Bursa vapur seferleri 2024

İDO Büyükçekmece – Avcılar – Bursa vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Büyükçekmece – Avcılar – Bursa arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Büyükçekmece’den Bursa’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Bursa’dan Büyükçekmece’ye seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Bursa – Büyükçekmece arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Büyükçekmece – Bursa vapur seferleri

İDO’nun Büyükçekmece – Bursa deniz otobüsü seferleri Büyükçekmece’den başlar, Avcılar’dan yolcu alır ve Bursa’ya ulaşır.

  • Büyükçekmece
  • Avcılar
  • Bursa

Aktif sefer bilgisi bulunamamıştır. Seferler iptal edilmiştir.

Sefer bilgileri bulunamamıştır.

İDO Bursa – Büyükçekmece vapur seferleri

İDO’nun Bursa – Büyükçekmece deniz otobüsü seferleri Bursa’dan başlar, Avcılar’da yolcu bırakır ve Büyükçekmece’ye ulaşır.

  • Bursa
  • Avcılar
  • Büyükçekmece

Aktif sefer bilgisi bulunamamıştır. Seferler iptal edilmiştir. Sefer bilgileri bulunamamıştır.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.