İDO Hatay – Girne vapur seferleri 2024

İDO Hatay – Girne vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Hatay – Girne arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2024 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Hatay’dan Girne’ye seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Girne’den Hatay’a seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Girne – Hatay arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Hatay – Girne vapur seferleri

İDO’nun Hatay – Girne deniz otobüsü seferleri için yeni sefer bilgisi bulunamamıştır. Yeni seferlerin iptal edildiği öğrenilmiştir.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.