İDO Kadıköy – Yenikapı – Armutlu – Bursa vapur seferleri 2024

İDO Kadıköy - Yenikapı - Armutlu Tatil Köyü - Armutlu - Bursa vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

İDO Kadıköy – Yenikapı – Armutlu – Bursa vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Kadıköy – Yenikapı – Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Bursa arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Kadıköy’den Bursa’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Bursa’dan Kadıköy’e seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Bursa – Kadıköy arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Kadıköy – Armutlu – Bursa vapur seferleri

İDO’nun Kadıköy – Yenikapı – Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Bursa deniz otobüsü seferleri Kadıköy’den başlar, Yenikapı’dan yolcu alır ve önce Armutlu Tatil Köyü’ne, ardından Armutlu’ya ve son olarak da Bursa’ya ulaşır.

  • Kadıköy
  • Yenikapı
  • Armutlu Tatil Köyü
  • Armutlu
  • Bursa

– Her gün Kadıköy’den kalkış: 14:50 – Cuma günleri ikinci sefer Kadıköy kalkış: 18:15 – Sefer süresi: 2 saat 35 dakika

Kadıköy – Yenikapı – Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Bursa deniz otobüsü seferleri, cuma günleri hariç haftanın her günü tek sefer düzenlenir. Cuma günleri ise iki sefer vardır. Her gün seferler 14:50’de kalkar. Cuma günleri ikinci sefer ise 18:15’te kalkar.

İDO Bursa – Armutlu – Kadıköy vapur seferleri

İDO’nun Bursa – Armutlu – Armutlu Tatil Köyü – Yenikapı – Kadıköy deniz otobüsü seferleri Bursa’dan başlar, Armutlu ve Armutlu Tatil Köyü’nden yolcu alır ve önce Yenikapı’ya ve son olarak Kadıköy’e ulaşır.

  • Bursa
  • Armutlu
  • Armutlu Tatil Köyü
  • Yenikapı
  • Kadıköy

– Her gün Bursa’dan kalkış: 08:30 – Pazar günleri ikinci sefer Kadıköy kalkış: 12:00 – Sefer süresi: 2 saat 35 dakika

ido bursa armutlu kadikoy

Bursa – Armutlu – Armutlu Tatil Köyü – Yenikapı – Kadıköy deniz otobüsü seferleri, pazar günleri hariç haftanın her günü tek sefer düzenlenir. Pazar günleri ise iki sefer vardır. Her gün seferler 08:30’da kalkar. Pazar günleri ikinci sefer ise 12:00’da kalkar.

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.