İDO Yenikapı – Yalova vapur seferleri 2024

İDO Yenikapı - Yalova vapur seferleri hakkında en güncel bilgilerle beraber sefer saatlerini, kalkış saati ve bilet ücret tarifesini öğrenin.

İDO Yenikapı – Yalova vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İDO vapurları ile Yenikapı – Yalova arasında seyahat etmek için sefer listeleri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO) deniz otobüsü seferleri ile seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin. İDO 2022-2023 kış tarifesine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İDO vapurlarıyla Yenikapı’dan Yalova’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Yalova’dan Yenikapı’ya seyahat edebilirsiniz. İDO A.Ş. vapurları ile Yalova – Yenikapı arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. İDO vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

İDO Yenikapı – Yalova vapur seferleri

İDO’nun Yenikapı – Yalova deniz otobüsü seferleri Yenikapı’dan başlar, Yalova’ya ulaşır.

  • Yenikapı
  • Yalova

Yenikapı – Yalova deniz otobüsü seferleri, her gün 8 sefer olarak düzenlenmektedir. Sefer süresi 1 saat 45 dakikadır.

ido-yenikapi-yalova-1

İDO Yalova – Yenikapı vapur seferleri

İDO’nun Yalova – Yenikapı deniz otobüsü seferleri Yalova’dan başlar, Yenikapı’ya ulaşır.

  • Yalova
  • Yenikapı

Yalova – Yenikapı deniz otobüsü seferleri, her gün 8 sefer olarak düzenlenmektedir. Sefer süresi 1 saat 45 dakikadır.

ido-yenikapi-yalova-2

Bu sayfada yer alan bilgiler İDO web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin İDO web sitesinde son kontrol tarihidir.