Mavi Marmara Heybeliada – Eminönü vapur seferleri 2024

Mavi Marmara Heybeliada – Eminönü vapur seferleri vapur hattı için 2024 yılı güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

İstanbul’da Mavi Marmara vapurları Eminönü ile Heybeliada arasında seyahat etmek isteyenler için ulaşım imkanı sağlar. Eminönü ilçesinden iç hat seferleri ile Heybeliada iskelesine gitmek isteyenler için 2022-2023 yılı güncel kış seferleri aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara güncel Eminönü Heybeliada vapur seferlerinin vapur kalkış saatleri için tarife bilgisi ve gerekli tüm tabloları öğrenmek için okumaya devam edin.

Heybeliada – Eminönü hat bilgileri

Mavi Marmara vapurlarıyla Eminönü’tan Heybeliada’ya seyahat edebilirsiniz. Seferler karşılıklı olarak yapıldığı için aynı zamanda Heybeliada’dan Eminönü’a seyahat edebilirsiniz. Mavi Marmara vapurları ile Eminönü – Heybeliada arasında seyahat etmek için sefer bilgileri güncel olarak aşağıda yer almaktadır. Mavi Marmara vapurlarıyla seyahat etmek isteyenler için aradıkları tarifeler ve sefer saatlerini görmek için okumaya devam edin.

  1. Eminönü
  2. Heybeliada

Mavi Marmara Heybeliada – Eminönü vapur seferleri

Mavi Marmara Eminönü – Heybeliada vapur seferleri ile Heybeliada – Eminönü vapur seferleri her gün yapılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu vapur seferlerinin listesi aşağıda yer almaktadır.

mavi-marmara-heybeliada-eminonu-vapur-seferleri-1
mavi-marmara-heybeliada-eminonu-vapur-seferleri-2

Bu sayfada yer alan bilgiler Mavi Marmara web sitelerinden alınmıştır. Kartal24.com’un bu sayfadan kaynaklı herhangi bir hatalı bilgiden veya sorundan dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu yazının son güncellenme tarihi, sefer listelerinin Mavi Marmara web sitesinde son kontrol tarihidir.